Korona bez punktów w starciu z Soną Nowe Miasto

Redakcja
Michał Nosek z kolegami z zespołu nie potrafili stworzyć sobie dogodnych sytuacji do strzelenia gola. A. Dobkowski
Piłkarze ostrołęckiej Korony rozczarowali po raz drugi w tym sezonie pod wodzą trenera Michała Robaszkiewicza.

Tym razem żółto-niebiescy w wyjazdowym starciu 2. kolejki ulegli Sonie Nowe Miasto 0:1. Jedyną bramkę dla gospodarzy w 47. minucie meczu strzelił Michał Ernest, wykorzystując błąd defensywy i pokonując Sebastiana Szczechowiaka. W całym meczu to piłkarze Sony mieli więcej z gry i stwarzali groźniejsze sytuacje strzeleckie. Korona z nowymi zatwierdzonymi do gry zawodnikami m.in. Mateuszem Pełtakiem, Piotrem Kubatem, czy też wprowadzonym w drugiej połowie spotkania Danielem Wargulewskim nie potrafili stworzyć sobie dogodnych sytuacji do strzelenia bramki.

W kolejnym meczu już w najbliższą środę, 26 sierpnia rywalem ostrołęckiej Korony będzie Wkra Żuromin. Początek konfrontacji na stadionie przy ulicy Partyzantów w Wojciechowicach zaplanowany na godz. 17.30.

Sona Nowe Miasto - Korona Ostrołęka 1:0 (0:0)
Bramka: Ernest 47.

Korona: Szczechowiak - Karczewski, Pełtak, Zięba, Borkowski - Dzbeński, Pa. Wysocki (55. Kisiel), Górski (77. Pi. Wysocki), Nosek (70. Wargulewski), Staszczuk (60. Rupacz) - Kubat