Konopianka nowym liderem A-klasy

W spotkaniu 2. kolejki A-klasy rozegranym na stadionie w Wojciechowicach Rzekunianka Rzekuń uległa Konopiance Konopki 1:3.

Pierwszą okazję do strzelenia bramki już w czwartej minucie meczu mieli gospodarze. Groźnie na bramkę rywali uderzał Arkadiusz Krupka. Już dwie minuty później tuż obok słupka strzelił z kolei Łukasz Podpora. W 20 minucie meczu mimo przewagi Rzekunianki to goście zdobyli bramkę. Podopieczni Ryszarda Długokęckiego nie załamali się po straconej bramce i przystapili do kolejnych ataków. Groźnie uderzał z ostrego kąta Piotr Karczewski, ale równie dobrą interwencją popisał się golkiper gości. W 25 minucie gry straty zostały odrobione, Łukasz Podpora wyłożył piłkę do Daniela Świercza, a ten bez większych problemów pokonał golkipera gości. Mimo kolejnych okazji Rzekunianki to piłkarze z Konopek zdobyli drugą bramkę po błędzie bramkarza Huberta Długołęckiego. W efekcie po pierwszej połowie spotkania przegrywali 1:2. W drugiej połowie meczu mimo, iż
to Rzekunianka miała więcej okazji do strzelenia bramki to goście zadali jeszcze jedno skuteczne trafienie, zdobyli kolejne trzy punkty i fotel lidera rozgrywek.

Rzekunianka Rzekuń - Konopianka Konopki 1:3 (1:2)
Bramki Świercz 25. - 20. 39. 90.

2. kolejka A-klasy: Mazowsze - Kurpik 2:0, Rzekunianka - Konopianka 1:3, Strzegowo - Orzeł 2:3, Orzyc - Orz 1:3, Tęcza Ł. - Szreńsk 1:0, Sokół - Troszyn 0:1, Termo-Klima - Huragan 4:0.

1.Konopianka Konopki 2 6 6-2
2.KS CK Troszyn 2 6 4-0
3.Orz Goworowo 2 6 4-1
4.Termo-Klima Karniewo 2 4 6-2
5.Orzeł Sypniewo 2 3 4-4
6.Kurpik Kadzidło 2 3 3-3
7.Mazowsze Jednorożec 2 3 3-3
8.Rzekunianka Rzekuń 2 3 3-4