Komplet punktów MKS w meczu z Wilgą

W ostatnim w tym sezonie meczu na własnym stadionie piłkarze MKS mogli cieszyć się ze zwycięstwa. P. Nowak
Zwycięstwem pożegnali się ze swoimi kibicami piłkarze Małkińskiego Klubu Sportowego. W ostatnim w tym sezonie meczu przed własną publicznością pokonali Wilgę Miastków 4:2.

W spotkaniu 28. kolejki siedleckiej ligi okręgowej przyjezdni zaskoczyli gospodarzy dobrą, ambitną grą. Podopieczni trenera Zbigniewa Suchodolskiego zdołali jednak stawić gościom opór wobec czego drużyny toczyły wyrównany, pojedynek. Skuteczniejsi pod bramką rywali byli jednak gospodarze. W 15. minucie wynik otworzył Przemek Domalewski, a drugiego gola dołożył jeszcze w pierwszej odsłonie meczu ładnym strzałem Emil Padewski.
Po przerwie piłkarze Wilgi podrażnieni dwubramkową stratą zagrali z jeszcze większym zaangażowaniem i w ciągu 20 minut doprowadzili do remisu. Końcówka spotkania należała jednak do piłkarzy MKS. W 78. minucie gola zdobył, przesunięty do ataku w miejsce Kamila Małkińskiego, Arkadiusz Borowy. O spokojną końcówkę meczu zadbał Domalewski, który w 88. minucie ustalił wynik na 4:2.

MKS Małkinia - Wilga Miastków 4:2 (2:0)
Bramki: Domalewski Przemysław (15., 88.), Padewski Emil (38.), Borowy Arkadiusz (78.) - 55., 64.