Kolejny tenisista z szansą na OTK

Dawid Chmielnicki podobnie, jak tydzień wcześniej jego klubowy kolega Patryk Równy, wywalczył awans do turnieju półfinałowego przed I OTK. P. Nowak
Kolejni pingpongiści reprezentujący UOKS Ostrów Mazowiecka występowali 18 września w Wojewódzkich Turniejach Kwalifikacyjnych.

Tym razem w Wyszogrodzie do gry przystąpili kadeci. Najlepiej spisał się Dawid Chmielnicki, który wywalczył 5. lokatę. Wynik ten dał mu awans do turnieju półfinałowego przed I Ogólnopolskim Turniejem Kwalifikacyjnym. Niewiele dalej, bo na 7. miejscu uplasował się Piotr Ogrodnik, ale była to pierwsza pozycja niepremiowana awansem. W Wyszogrodzie startowali ponadto Konrad Wilczyński i Oskar Kłos. Pierwszy z nich został sklasyfikowany na miejscach 33-40, a drugi na 41-48. W tej kategorii występowało 50 zawodników.

Dzień wcześniej również w Wyszogrodzie rozgrywano I WTK w kategorii młodziczek i młodzików. Wystartowała w nim Olga Równa reprezentująca UKS Nagoszewiak Nagoszewo. Tym razem szybko zakończyła swój udział w zawodach i uplasowała się na miejscach 25-32 w gronie 33 zawodniczek.