Kolejna porażka szczypiornistów Trójki w II lidze

Szczypiorniści Trójki w 2015 roku jeszcze nie odnieśli zwycięstwa na parkietach II ligi. A. Dobkowski
Szczypiorniści ostrołęckiej Trójki w spotkaniu 17. kolejki rozgrywek II ligi ulegli w meczu przed własną publicznością MKS Mazur Sierpc 31:35.

Podopieczni trenera Radosława Żebrowskiego rozegrali bardzo dobrą pierwszą połowę spotkania po której prowadzili 17:12. Po zmianie stron inicjatywę przejęli goście z Sierpca, odrobili straty, a następnie wyszli na prowadzenie, którego nie oddali już do końca spotkania.

- Szkoda kolejnej porażki, szczególnie, że do przerwy gra układa się dobrze i wynik był po naszej myśli - podkreśla prezes Trójki Robert Wojdyna. - Chciałem podziękować za doping i świetną atmosferę na trybunach stworzoną przez kibiców.

Kolejne spotkania nasi szczypiorniści rozegrają na wyjeździe. W sobotę, 21 lutego zmierzą się z ChKS Łódź, a tydzień później ich rywalem będzie SPR Siedlce.

UMKS Trójka Ostrołęka - MKS Mazur Sierpc 31:35 (17:12)

Trójka: Bieniecki, Prekiel, Obrębski - T. Wiśniewski 2, P. Obidziński, Milewski 0, Choroszewski 5, Ludwiczak 2, Dmowski 2, Niećko 9, Kowalczyk 1.