Kolejna porażka Ostrovii w IV lidze

Napastnik ostrowskiego klubu - Łukasz Choroszewski
Napastnik ostrowskiego klubu - Łukasz Choroszewski CEZARY GOŁAŚ
Kolejnej porażki doznali piłkarze Ostrovii Ostrów Mazowiecka w rozgrywkach IV ligi mazowieckiej. Tym razem podopieczni trenera Pawła Kowalczyka ulegli Wkrze Bieżuń 1:3.

Już w czwartej minucie meczu na listę strzelców wpisał się Robert Końpa, wykorzystując asystę od Sławomira Dudka. W 35. minucie gry wyrównał Paweł Korzeb i do przerwy mieliśmy remis 1:1. Po zmianie stron rywale zdobyli jednak jeszcze dwa gole. Dwukrotnie Andrzeja Łyzińkiego strzałem z jedenastu metrów pokonał Paweł Baca.

Przed piłkarzami Ostrovii jeszcze dwa spotkania w rozgrywkach IV ligi. W najbliższym starciu w sobotę, 11 czerwca rywalem będzie Bzura Chodaków. Na zakończenie rozgrywek, w sobotę, 18 czerwca podopieczni trenera Pawła Kowalczyka udadzą się na mecz z Koroną Szydłowo.

Wkra Bieżuń - Ostrovia Ostrów Mazowiecka 3:1 (1:1)
Bramki: Końpa 4, Baca 63. 76. (k) - Korzeb 35.

Ostrovia: Łyziński - Sz. Wątróbski, Korzeb, Małkiński, K. Wątróbski (77. Zapatka) - Lipski, R. Wilczewski, Zacheja, D. Wilczewski (89. Wasil) - Dzwonkowski, Choroszewski