Kolejna porażka Ostrovii, tym razem z Bzurą Chodaków

Piłkarze Ostrovii w ostatnich meczach nie mogą wywalczyć punktów.
Piłkarze Ostrovii w ostatnich meczach nie mogą wywalczyć punktów. A. Dobkowski
Trzecią z rzędu porażkę na swoim koncie zapisali piłkarze Ostrovii Ostrów Mazowiecka, którzy tym razem ulegli walczącej o awans Bzurze Chodaków 1:4.

Już w czwartej minucie meczu na listę strzelców wpisał się Kamil Stencel i dał prowadzenie gospodarzom. Przed upływem dwóch kwadransów gry ten sam zawodnik po raz drugi wpisał się na listę strzelców, a jeszcze przed przerwą golkiper gospodarzy musiał skapitulować po strzale Jakuba Antczaka. Po zmianie stron Ostrovia szukała swoich strzeleckich okazji, a drogę do bramki Bzury w 77. minucie znalazł Tomasz Grądzki. Wynik meczu na 4:1 w doliczonym czasie gry ustalił Szymon Skowron.

- To było naprawdę bardzo dobre spotkanie i mimo porażki muszę chłopaków pochwalić za dobre widowisko - skomentował porażkę Ostrovii trener Paweł Kowalczyk.

W kolejnym starciu IV ligi mazowieckiej rywalem Ostrovii Ostrów Mazowiecka będzie lider rozgrywek Błękitni Raciąż. Spotkanie w środę, 17 maja o godz. 17.00.

Bzura Chodaków - Ostrovia Ostrów Maz. 4:1 (3:0)
Bramki: Stencel 4. 29., Antczak 41., Skowron 90+2. - Grądzki 77.

Ostrovia: Brzezik - Rupacz, Małkiński, Zaremba, D. Wilczewski - Grądzki, Nowacki (80. Zapatka), Zacheja, Dzwonkowski - Komosa (55. Kobyliński), Ciach