Karol Zyra z dużymi osiągnięciami w MMA

Karol Zyra to czołowy zawodnik klubu Fight Academy Ostrołęka.
Karol Zyra to czołowy zawodnik klubu Fight Academy Ostrołęka. A. Dobkowski
Dla Karola Zyry 2015 rok był bardzo udanym w karierze. Podopieczny trenera Arkadiusza Ludwiczaka udanie zaprezentował się w Gali Sparta w Baranowie, gdzie przed własną publicznością wygrał walkę bokserską.

W Mistrzostwach Polski Wojska Polskiego w bliskim kontakcie (MMA) we Wrocławiu wywalczył brązowy medal w kat. -73 kg. Złoty medal zdobył w październikowych Mistrzostwach Polski Służb Mundurowych -70 kg. Podopieczny trenera Arkadiusza Ludwiczaka to zwycięzca walki zawodowej w Kurpiowskiej Kuźni Mistrzów w Wyszkowie w kat. -77 kg. W Pucharze Europy w Tarczynie wygrał cztery walki i wywalczył złote medale w dwóch kategoriach wagowych, -75 kg i -80 kg. Karol Zyra ma na swoim koncie także dwie wygrane zawodowe walki w MMA. Z pewnością zawodnik posiada duży potencjał i aspiracje by walczyć zawodowo i reprezentować miasto na największych galach.

Aby zagłosować na Karola Zyrę (Fight Academy Ostrołęka) wyślij sms o treści tosport.53 na numer 72355 (koszt 2.46 zł z VAT)