Kandydaci nie spełnili wymogów - trwa konkurs na stanowisko dyrektora WOK "Hutnik"

Magda Mrozek
Udostępnij:
Tylko jeden z czterech kandydatów na dyrektora WOK "Hutnik" spełnił wymogi formalne konkursu.

. Z nim 10 stycznia odbędzie się rozmowa kwalifikacyjna. Pozostałym kandydatom przysługuje prawo odwołania od decyzji komisji o odrzuceniu ich ofert.
Do konkursu na dyrektora WOK "Hutnik" zgłosiło się czterech kandydatów, w tym tylko jeden z Wyszkowa. Nieoficjalnie wiemy, że jest to pełniący obecnie obowiązki dyrektora Mariusz Kowalski. 4 stycznia zebrała się komisja konkursowa, która otworzyła oferty złożone w konkursie.
Po sprawdzeniu ofert pod względem formalnym okazało się, że trzy z nich nie spełniają wymogów formalnych. Tylko jedna oferta była kompletna i spełniająca warunki konkursu. Tę ofertę złożył kandydat z Wyszkowa.

Uchybienia w trzech złożonych ofertach uniemożliwiają dopuszczenie ich do drugiego etapu konkursu. W pierwszej nieważnej ofercie brakowało dokumentów potwierdzających co najmniej 5-letni staż pracy, w tym co najmniej dwuletni na stanowisku kierowniczym (kandydat nie udokumentował tego stażu odpowiednim zaświadczeniem lub świadectwem pracy). W drugiej ofercie uchybienia polegały na braku oświadczenia, że kandydat nie był karany zakazem pełnienia funkcji kierowniczych związanych z dysponowaniem środków publicznych. Trzecia oferta również nie zawiera takiego oświadczenia. Brakowało też wymaganego stażu pracy, w tym na stanowiskach kierowniczych.

Kandydatom, których oferty nie spełniły wymagań formalnych przysługuje możliwość złożenia odwołania.

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Komentarze

Komentowanie zostało tymczasowo wyłączone.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Przejdź na stronę główną Tygodnik Ostrołęcki
Dodaj ogłoszenie