Kaliszewski zapewnił zwycięstwo Narwi

Marek Kaliszewski był jednym z najlepszych zawodników na boisku.
Marek Kaliszewski był jednym z najlepszych zawodników na boisku. Fot. A. Dobkowski
Piłkarze ostrołęckiej Narwi pokonali w derbowym spotkaniu Nadnarwiankę Pułtusk 1:0.

Narew Ostrołęka

Bramkę na miarę trzech punktów zdobył w 34. minucie gry Marek Kaliszewski strzałem z dystansu z ponad trzydziestu metrów. Podopieczni Dariusza Janowskiego zagrali zdecydowanie lepiej, niż w pierwszym meczu rundy wiosennej w Niewiadowie. Niebiesko-czerwoni grali nieustępliwie, a po strzelonej bramce rozwinęły im się skrzydła i prezentowali się z minuty na minutę coraz lepiej. Zabrakło trochę skuteczności, aby wynik spotkania był zdecydowanie wyższy.

Narew Ostrołęka - Nadnarwianka Pułtusk 1:0 (1:0)
Bramka: Kaliszewski 34.

Narew: Janowski - Pragacz, Dawidzki (46. Pyskło), Mohamed, Cios, Boniowski (68. Bondziul), Wędzynski, Jakóbiak, Kaliszewski, Strzeżysz, Kabala (60. Męczkowski)