Juniorzy Trójki zgodnie z planem. Zobacz zdjęcia i wideo

Juniorzy młodsi Trójki rozegrali bardzo dobre zawody.
Juniorzy młodsi Trójki rozegrali bardzo dobre zawody. A. Dobkowski
Bardzo dobre spotkanie w meczu przed własną publicznością rozegrali szczypiorniści młodsi ostrołęckiej Trójki. Podopieczni trenera Radosława Żebrowskiego pokonali KPR Legionowo 43:32.

Trójka Ostrołęka - KPR Legionowo

W sobotni poranek w hali ZS nr 5 przy ulicy Berlinga gospodarze zawodów od początku meczu nadawali ton grze i zyskiwali z minuty na minutę coraz większą przewagę. Do przerwy ostrołęczanie prowadzili różnicą ośmiu bramek.

Po zmianie stron rywale starali się odrobić straty, ale świetnymi interwencjami popisywali się nasi bramkarze. Mateusz Bieniecki wpisał się nawet na listę strzelców, pewnie egzekwując jeden z rzutów karnych.

Ostatecznie Trójka po dobrej drugiej połowie meczu zapewniła sobie zwycięstwo 43:32. Rozmiary zwycięstwa mogły być jeden zdecydowanie większe, jednak w ostatnich akcjach brakowało naszym szczypiornistom skuteczności.

Świetne zawody rozegrali Patryk Kuliś i Kamil Ludwiczak, którzy zapisali na swoim koncie po jedenaście bramek.

- Jeśli gramy w optymalnym składzie to wygrywamy - skomentował mecz trener Radosław Żebrowski. - Mamy jednak w lidze kilka zespołów, które są poza naszym zasięgiem. Mam na myśli zespoły Wisły Płock, Agrykolę Warszawa, czy Czarnych Regimin. Z innymi zespołami możemy nawiązać walkę o zwycięstwo i staramy się, aby tak było. Myślę, że będziemy do końca walczyć o piąte miejsce w lidze.

UMKS Trójka Ostrołęka - KPR Legionowo 43:32 (23:15)