Juniorki Trójki tym razem pokonane

W kolejnym spotkaniu przed własną publicznością juniorki Trójki przegrały po bardzo słabym spotkaniu z MUKS Zielonka 24:25.

Od pierwszych minut podopieczne Radosława Żebrowskiego toczyły zacięty bój z drużyną z Zielonki. W pierwszych minutach meczu w naszym zespole było sporo nerwowości i niedokładnych akcji, co wykorzystały rywalki i odskoczyły na kilka bramek. Zawodziła nasza najlepsza zawodniczka Ewelina Długołęcka. Mimo, że skuteczność w ataku była mało zadowalająca, to w bramce Trójki wspaniale radziła sobie Aleksandra Sacewicz w pierwszej odsłonie meczu broniąc m.in dwa rzuty karne. Ostatecznie po pierwszej części spotkania podopieczne Radosława Żebrowskiego przegrywały z MUKS Zielonka 10:14. Po zmianie stron Trójka przebudziła się i zniwelowała stratę do MUKS do zaledwie jednej bramki. W kluczowych momentach meczu zawiodła jednak skuteczność i ostatecznie nasze szczypiornistki przegrały jedną bramką 24:25.
- Szkoda tej porażki, bo mogliśmy ten mecz wygrać - powiedział po meczu trener juniorek Trójki, Radosław Żebrowski. Jestem przekonany, że za tydzień w meczu z Ochotą również przed własną publicznością wygramy - dodał Żebrowski.

Trójka Ostrołęka - MUKS Zielonka 24:25 (10:14)

Bramki dla Trójki: Godlewska 8, Długołęcka 6, Frydrych 4, Głuszak 4, Batogowska 2.