Jantar Ostrołęka kończy jesień remisem [ZDJĘCIA]

W ostatnim meczu rundy jesiennej Jantar Ostrołęka zremisował z Loczkami Wyszków 1:1. Na stadionie w Ostrołęce nie brakowało emocji, choć padły tylko dwie bramki. Po meczu drużyna gości miała duże pretensje do arbitra głównego zawodów.

Wynik meczu otworzyły przyjezdne, już w 14. minucie Aleksandra Kozłowska pięknie uderzyła głową i zaskoczyła bramkarkę Jantaru Katarzynę Kulesik. Wynik utrzymał się do przerwy, a w drugiej połowie podopieczne Pawła Zyśka starały się odrobić straty. Udało się to w 66. minucie po trafieniu Beaty Majewskiej. Nie brakowało również kontrowersji. Drużyna z Wyszkowa miała duże pretensje do sędziego Ursyna Smackiego - trener gości został usunięty na trybuny, a Loczki kończyły mecz w "dziesiątkę" po czerwonej kartce dla Aleksandry Kozłowskiej w 77. minucie meczu. Po spotkaniu pełnym emocji, w tym wielu pozasportowych, Jantar zremisował z Loczkami 1:1.

W dziesięciu jesiennych meczach zawodniczki Jantaru Ostrołęka osiągnęły bilans 2 zwycięstw, 3 remisów i 5 porażek. Zimę ostrołęczanki spędzą na 8. miejscu w tabeli.

Jantar Ostrołęka - Loczki Wyszków 1:1 (0:1)
Bramki: 66. Majewska - 14. Kozłowska

Jantar: Kulesik - Zając, Sawicka, Duszak, Lutrzykowska, Majewska, Chodorek, Piersa, Milewska, Ostrowska, Tomczak. Zagrały również: Orzoł, Rosłon, Kowalska, Kobus, Draba.