Jakub Waszkiewicz kandydatem do Sportowca Roku 2015

Jakub Waszkiewicz to kolejny duży talent ostrołęckiej Victorii.
Jakub Waszkiewicz to kolejny duży talent ostrołęckiej Victorii. A. Dobkowski
Dla Jakuba Waszkiewicza 2015 rok był bardzo trudnym w karierze.

Zawodnik w kategorii 52 kg osiągnął dużo, ale nie zdobył najważniejszego dla niego medalu Mistrzostw Polski w gronie kadetów. Zawodnik prowadzony przez trójkę ostrołęckich szkoleniowców Victorii - Bogusława Mierzejewskiego, Pawła Czartoryskiego i Bartłomieja Jezierskiego w świetnym stylu zdobył w lutym 2015 roku mistrzostwa Mazowsza. Bardzo udanie zaprezentował się w Międzynarodowym Turnieju im. Vitalijusa Karpaciauskasa w Poniewieżu na Litwie, gdzie wywalczył brązowym medal. Z Mistrzostw Polski odpadł w ćwierćfinale, przegrywając w Grudziądzu po kontrowersyjnym werdykcie sędziów.

Aby zagłosować na Jakuba Waszkiewicza (KS Victoria Ostrołęka) wyślij sms o treści tosport.2 na numer 72355 (koszt 2.46 zł z VAT)