Jak tym razem zaprezentuje się Ostrovia?

Kolejne spotkanie w ramach rozgrywek IV ligi mazowieckiej rozegrają dziś piłkarze KS Ostrovia Ostrów Mazowiecka. O godz. 16:30 na boisku przy ul. Warchalskiego podejmować będą Kasztelana Sierpc.

Podopieczni trenera Henryka Wilczewskiego w tej rundzie nie potrafią ustabilizować formy. Po niezłej grze i korzystnych wynikach przychodzą wstydliwe porażki. Nie inaczej było w ostatnich dniach. Wynik domowej potyczki z Wkrą Żuromin z 10 września co prawda nie jest jeszcze znany, ale na boisku to Ostrovia była nieco lepsza od rywala i zeszła z murawy z prowadzeniem 1:0. Przed tygodniem wygrała spotkanie pucharowe z KS Pniewo 4:3 i nic nie wskazywało na klęskę, jaka wydarzyła się w ostatnią sobotę w Pułtusku. Przez pierwsze minuty to Ostrovia dominowała na boisku i wydawało się, że bramki dla gości są tylko kwestią czasu. Gole jednak nie padły, a po przerwie to piłkarze Nadnarwianki trafiali do bramki po katastrofalnych błędach defensorów. Wynik spotkania na 0:3 dla gospodarzy rozstrzygnął się w ciągu zaledwie kilku minut drugiej połowy.

Jak zatem będzie w spotkaniu z Kasztelanem Sierpc? Rywale w dotychczasowych 7 meczach 5 razy wygrywali i tylko 2 razy przegrali. Z pewnością będą wymagającym przeciwnikiem. Ostrovia natomiast lepiej prezentuje się na własnym boisku, niż na wyjazdach i będzie to z pewnością jeden z jej atutów. Jak przełoży się to na boiskowe wydarzenia przekonamy się już dziś. Początek spotkania o godz. 16:30.