Inauguracja za trzy punkty ostrowskich piłkarek

Dobre spotkanie Ostrovii na starcie ligowych zmagań
Dobre spotkanie Ostrovii na starcie ligowych zmagań S. Stempczyński
Bardzo udanie rywalizację w rozgrywkach III ligi mazowieckiej kobiet rozpoczęły zawodniczki Ostrovii Ostrów Mazowiecka. Podopieczne trenera Michała Kacprzaka na inaugurację pokonały w wyjazdowym starciu KS Zamłynie Kombud Radom 3:1.

Spotkanie świetnie rozpoczęło się dla ostrowskiego zespołu, który już w 20. minucie gry objął prowadzenie za sprawą Izabeli Tyszki. Minutę później kolejnego gola zdobyła Patrycja Cichowska. Do przerwy ostrowianki prowadziły pewnie 2:0, a w pierwszej składnej akcji po zmianie stron kolejne trafienie dołożyła Patrycja Cichowska. Rywalki zdołały odpowiedzieć jedynie trafieniem Klaudii Żabickiej w 64. minucie gry. W obecnym sezonie III ligi w grupie mazowieckiej rywalizuje dziesięć zespołów.

Kolejne starcie podopieczne trenera Michała Kacprzaka czeka również na wyjeździe z DAF Płońsk. Przed własną publicznością Ostrovia zaprezentuje się w niedzielę, 18 października o godz. 15.00.

Zamłynie Radom - Ostrovia Ostrów Mazowiecka 1:3 (0:2)
Bramki: Tyszka 21. Cichowska 30. 45.
Ostrovia: Żak - Śladewska, Grabowska, Kempisty, Kordyszewska - Wilk (65. Lewandowska), Świercz, Stempczyńska, Zaręba - Tyszka (55. Rypińska), Cichowska (50. Bączyk)