II liga kobiet: Jantar Ostrołęka zremisował ze Stomilem Olsztyn [ZDJĘCIA]

Jantar Ostrołęka zremisował ze Stomilem Olsztyn 2:2 w meczu 17. kolejki II ligi piłkarek. Podopieczne Pawła Zyśka zaliczyły czwarty remis w sezonie. Ten punkt smakuje jednak dobrze, gdyż Stomil to czołowa drużyna ligi.

Pierwsza bramka padła już w 13. minucie, strzeliły ją zawodniczki z Olsztyna. Do remisu już 3 minuty później doprowadziła Dominika Ostrowska. Ta sama zawodniczka w 64. minucie meczu wyprowadziła Jantarki na prowadzenie. Kwadrans przed końcem piłkarki Stomilu zdołały jednak wyrównać i mecz zakończył się podziałem punktów.

Bilans ostrołęckich Jantarek po 15 meczach to 3 zwycięstwa, 4 remisy i 8 porażek.

Jantar Ostrołęka - Stomil Olsztyn 2:2 (1:1)
Bramki: 16. 64. Ostrowska - 13. Zawistowska, 76. Cwalińska

Jantar: Kulesik - Zając, Duszak, Dudziec, Draba, Rosłon (71. Nowicka), Kobus, Chodorek (77. Kujtkowska), Galarska, Milewska (66. Lutrzykowska), Ostrowska.