Huragan nie zmiótł Moto Kameko, Ljecim Pędzim nadal na czele OLS (zdjęcia, wideo)

Zawodnicy Moto Kameko sprawili miłą niespodziankę swoim kibicom.
Zawodnicy Moto Kameko sprawili miłą niespodziankę swoim kibicom. Fot. A. Dobkowski
Zawodnicy Huraganu ze zmiennym szczęściem rozgrywali swoje spotkania podczas 9. kolejki Ostrołęckiej Ligi Siatkówki.

OLS: Hurgan vs Moto Kameko

W sobotnie popołudnie pierwszym rywalem Huraganu był zespół Moto Kameko, który po raz pierwszy w tym sezonie przystąpił do rywalizacji najmocniejszym składem. Widać było to na placu gry i po wyniku, bowiem to właśnie goście wygrali pierwszą partię meczu. W drugim secie oddali inicjatywę rywalowi i mało broniąc, a dodatkowo psując swoje ataki przegrali 16:25. W decydującym o wyniku spotkania tie-breaku potrafili odnieść zwycięstwo 15:11.

W drugim spotkaniu Huragan pokonał Arka Team w dwóch setach, ale w pierwszej partii losy zwycięstwa ważyły się do końca. W pozostałych dwóch spotkaniach zwycięstwa zgodnie z planem zaliczyły zespoły Ljecim Pędzin i Wenus Meble, które przewodzą w ligowej tabeli.

Wyniki spotkań: 9. kolejki Huragan - Moto Kameko 1:2 (23:25, 25:16, 11:15), Huragan - Arka Team 2:0 (26:24, 25:13), Ljecim Pędzim - Ochotniczy Klub Sportowy 2:0 (25:22, 25:23), Wenus Meble - Arka Team 2:0 (25:16,25:18).