Grad medali Ostrowiaków na basenie w Łomży

Łukasz Cieśluk (na zdjęciu) po raz kolejny okazał się najlepszym pływakiem zawodów. P. Nowak
Kolejne starty w zawodach odnotowali w poniedziałek, 20 czerwca w Łomży, reprezentanci sekcji pływackiej z Ostrowi Mazowieckiej.

W zawodach o Puchar Dyrektora MOSiR, które odbyły się z okazji otwarcia pływalni w Łomży, udział wzięło około 160 zawodników z Łomży, Ostrowi Mazowieckiej i Zambrowa. Starty zawodników z Ostrowi okazały się bardzo owocne. 37-osobowa reprezentacja wywalczyła 7 złotych, 13 srebrnych i 14 brązowych medali w konkurencjach indywidualnych oraz wygrała 3 z 4 rozegranych sztafet. Duże wyróżnienie spotkało Łukasza Cieśluka, który po raz kolejny w ostatnim czasie został uznany za najlepszego zawodnika turnieju.