Emocjonujące starcie Trójki z MKS Wieluń. Zobacz zdjęcia i wideo

Jeden z najlepszych piłkarzy młodego pokolenia Patryk Kuliś.
Jeden z najlepszych piłkarzy młodego pokolenia Patryk Kuliś. A. Dobkowski
Szczypiorniści ostrołęckiej Trójki przegrali kolejne spotkanie w rozgrywkach II ligi. Tym razem podopieczni trenera Radosława Żebrowskiego przegrali z MKS Wieluń 32:36.

UMKS Trójka Ostrołęka - MKS Wieluń

Gospodarze rozegrali dobre spotkanie i mogli sprawić niespodziankę. W sobotnim spotkaniu kluczowy okazał się brak kilku podstawowych zawodników m.in. Artura Choroszewskiego, Rafała Niećki i Sławomira Dmowskiego.

Początek spotkania był dobry w wykonaniu podopiecznych trenera Radosława Żebrowskiego. Trójka złożona głównie z młodych i perspektywicznych zawodników nie wystraszyła się zdecydowanie starszego i bardziej doświadczonego rywala. Na przerwę gospodarze schodzili prowadząc 18:16.

Po zmianie stron rywale z Wielunia szybko doprowadzili do wyrównania i z minuty na minutę budowali swoją przewagę. Po dziesięciu minutach drugiej odsłony meczu osiągnęli pięciobramkową przewagę i mimo ambitnej postawy naszych szczypiornistów, dowieźli bezpieczny wynik do końca sobotniego starcia. MKS Wieluń odniósł trzecie zwycięstwo, Trójka zanotowała szóstą porażkę.

W kolejnym meczu rywalem naszych piłkarzy ręcznych będzie KS Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka. Spotkanie zostanie rozegrane na terenie rywala, w sobotę, 26 października.

UMKS Trójka Ostrołęka - MKS Wieluń 32:36 (18:16)