Dobre wyniki ostrołęczan na turnieju tańca (zdjęcia)

(awo)
Reprezentanci gospodarzy (druga para z lewej) mają powód do radości
Reprezentanci gospodarzy (druga para z lewej) mają powód do radości Fot. A. Wołosz
Gospodarze, Klub Tańca Towarzyskiego Impuls, mogli cieszyć się sukcesem swojej pary. Łukasz Cichy i Alicja Chojnowska zajęli drugie miejsce w kategorii powyżej 15 lat B w tańcach standardowych.

VIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego zakończony

Wysoko zaszła też para Jakub Perzanowski, Katarzyna Zacharzewska z klubu Fan, która tańczy ze sobą od niedawna. Zajęła trzecie miejsce w kategorii pow. 15 lat B, w tańcach latynoamerykańskich. Patryk Tusiński i Ola Łozińska z klubu Fan zdobyli trzecie miejsce w kat. 10-11 lat, klasa E. Michał Trzeciak i Gabriela Stepnowska z klubu Atria awansowali do wyższej kategorii D.

Na turniej zgłosiło się 130 par. To spora obsada, ale jak mówiła danuta Niemczynowicz, kierownik turnieju, bywalo i po 170 par. Tym razem przyjechali goscie z Kaliningradu.
Galę wieczorną poprowadził znany z "Tańca z giwazdami" Piotr Gawliński. Rozgrzewał publiczność a nawet usiłował wciągnąć na parkiet prezydenta Ostrołęki. Udało mu się dopiero, gdy Janusz Kotowski przystąpił do wręczania pucharów zwycięzcom. Jak przyzna prezydent, wolałby robić pompki, niż tańczyć...