Cztery medale OKLA w Mistrzostwach Polski LZS

Redakcja
Lekkoatleci OKLA po raz kolejny w tym sezonie zaprezentowali się z dobrej strony.
Cztery medale wywalczyli lekkoatleci ostrołęckiego OKLA w Mistrzostwach Polski LZS. Na najwyższym stopniu podium stanęła Magdalena Żebrowska, która pewnie wygrała konkurs skoku w dal juniorek młodszych z wynikiem 5,74 m.

Srebrny medal podczas zawodów w rzucie dyskiem młodzieżowców wywalczył Łukasz Kowalski z wynikiem 47,81 m. Po brązowe medale sięgnęli Igor Bastek w rzucie dyskiem juniorów z rezultatem 50,98 m oraz Łukasz Kowalski w pchnięciu kulą młodzieżowców z wynikiem 12,98 m.

Tuż za podium w konkursie pchnięcia kulą juniorów młodszych znalazł się Bartosz Kurzych, któremu wynik 15,72 m tym razem nie wystarczył do zdobycia medalu. Podopieczny Marka Kwiatkowskiego zajął ósme miejsce w konkursie rzutu dyskiem z wynikiem 44,26 m.

Igor Bastek w konkursie pchnięcia kulą juniorów z wynikiem 14,81 m zajął również ósme miejsce.

Szóste miejsce wywalczył Paweł Polakowski w biegu na 1500 m juniorów z czasem 4:01,96 oraz Natalia Nowak w biegu 1500 m juniorek młodszych z czasem 4:52,04

Nie wyszedł start w zawodach Wiolecie Głażewskiej, która nie ukończyła biegu na 3000 m ze względu na powrót choroby.