Czapski z pucharem dyrektora MZOSTiIT. Zobacz zdjęcia i wideo

Tym razem Jordan Czapski pewnie wygrał całe zawody.
Tym razem Jordan Czapski pewnie wygrał całe zawody. A. Dobkowski
Jordan Czapski po raz drugi zwyciężył w rozgrywkach o puchar dyrektora MZOSTiIT. Tym razem w finale zawodów rozgrywanych na kortach ziemnych przy ulicy Hallera pokonał Rafała Wyrębka 9:5.

IV Turniej o Puchar Dyrektora MZOSTiIT

Do rywalizacji w zawodach przystąpiło 23 zawodników z Ostrołęki i powiatu ostrołęckiego oraz Łomży, Kolna, Zambrowa i Warszawy. Triumfator imprezy w drodze do finału musiał pokonać Adama Otłowskiego 9:2, Dariusza Terlikowskiego 9:4 i Daniela Dąbrowskiego 5:1 i krecz.

Niezwykle emocjonujący mecz miał miejsce w drugim spotkaniu półfinałowym, w którym zmierzyli się Rafał Wyrębek i łomżanin Krzysztof Bułkowski. Wygrał pierwszy z wymienionych 9:8 (7:3).

Sponsorami turnieju byli: Siłownia Forma5 Club, Piekarnia Kurpiowska Serafin, Salon Meblowy Mebpol, Pizzeria Da Grasso, Sklep Sportowy MG Sport, Zakład Fotograficzny Foton.

Wyniki rywalizacji w zawodach, ćwierćfinały: Krzysztof Bułkowski - Janusz Czapski 9:4, Dariusz Terlikowski - Jordan Czapski 3:9, Jędrzej Nowak - Rafał Wyrębek 4:9, Daniel Dąbrowski - Mateusz Matyczak 9:2. Półfinały: Krzysztof Bułkowski - Rafał Wyrębek 8:9 (3:7), Jordan Czapski - Daniel Dąbrowski 5:1 i krecz Dąbrowskiego. Finał: Jordan Czapski - Rafał Wyrębek 9:5.