Czapski wygrywa na zakończenie

Jordan Czapski wygrał ostatni turniej zaliczany do cyklu Turnieju Czterech Miast.
Jordan Czapski odniósł zwycięstwo w ostatnich zawodach zaliczanych do klasyfikacji Turnieju Czterech Miast.

Ostrołęczanin w finale pokonał innego zawodnika z tego samego miasta Jakuba Noska 6:2, 6:1. Obaj rzutem na taśmę zajęli miejsca w pierwszej ósemce i wywalczyli kwalifikację do turnieju masters zaplanowanego na 12-13 września, również w Wyszkowie. Trzecie miejsce w rywalizacji zajął Zbigniew Kosik z Kosowa Lackiego, który pokonał ostrołęczanina Bartłomieja Otłowskiego 7:6, 7:5. Na piątym miejscu zostali sklasyfikowani Michał Klimiuk i Hubert Mroczek z Wyszkowa oraz Daniel Dąbrowski oraz Filip Szarwacki z Ostrołęki.

Końcowa klasyfikacja cyklu Turnieju Czterech Miast przedstawia się następująco: 1. Rafał Kołodziejski (Ostrołęka) - 75 pkt., 2. Adam Styła (Łomża) - 74 pkt., 3. Michał Klimuk (Wyszków) - 68 pkt., 4. Hubert Mroczek (Wyszków) - 66 pkt., 5. Waldemar Rępa (Ostrów Mazowiecka) - 56 pkt., 6. Zbigniew Kosik (Kosów Lacki) - 52 pkt., 7. Jordan Czapski - 48 pkt., 8. Jakub Nosek 48 pkt., 9. Daniel Dąbrowski 46 pkt., 10. Bartosz Nowak 22 pkt. Pierwsza ósemka zawodników zagra w wielkim finale, pozostała dwójka trafiła na listę rezerwową.