Czapski ponownie najlepszy na hali (zdjęcia, wideo)

Trójka najlepszych zawodników w turnieju tenisa ziemnego: Jordan Czapski, Jakub Nosek i Krystian Dymek. Fot. A. Dobkowski
Jordan Czapski wygrał kolejny turniej tenisa ziemnego rozgrywany w hali przy ulicy Partyzantów w Wojciechowicach.

Turniej tenisa ziemnego

W zawodach zaliczanych do ostrołęckiego rankingu open Jordan Czapski pokonał Jakuba Noska w dwóch setach 7:6, 6:3. Rewelacją turnieju był młody Krystian Dymek, który zajął trzecie miejsce pokonując w decydującym starciu swojego trenera Wiesława Wyszkowskiego 9:6. Wcześniej w ćwierćfinale rywalizacji ograł Adama Styłę z Łomży 9:8. W rywalizacji wzięło udział siedemnastu tenisistów z Ostrołęki, Łomży i Przasnysza. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z meczu finałowego oraz materiału filmowego. W klasyfikacji generalnej czołowa dwójka tenisistów Jordan Czapski i Jakub Nosek powiększyła przewagę nad kolejnymi zawodnikami (pełna lista rankingowa w najbliższych dniach w naszych serwisie).

Finał turnieju: Jordan Czapski - Jakub Nosek 7:6, 6:3