Ciach katem MKS Przasnysz w Pucharze Polski na Mazowszu

Byłby piłkarz Ostrovii - Arkadiusz Ciach stał się katem dla przasnyskiego MKS.
Byłby piłkarz Ostrovii - Arkadiusz Ciach stał się katem dla przasnyskiego MKS. Arkadiusz Dobkowski
Piłkarze MKS Przasnysz musieli uznać wyższość MKS Przasnysz w I rundzie Pucharu Polski na Mazowszu.

Podopieczni trenera Wiktora Pełkowskiego w okręgu Ciechanów-Ostrołęka okazali się najlepsi, w finale pokonując po rzutach karnych Tęczę JBB Łyse 5:4. W regulaminowym czasie gry padł remis 4:4. Tym razem w niezwykle emocjonującym starciu z Ursusem, to piłkarze ze stolicy okazali się zespołem lepszym.

Katem Przasnysza okazał się były napastnik Ostrovii Ostrów Mazowiecka Arkadiusz Ciach.

W 75. minucie meczu Ciach wykorzystał rzut karny. Gospodarze odpowiedzieli bramką w 90. minucie spotkania i doprowadzili do dogrywki. W niej kolejny rzut karny dla goście ponownie wykorzystał Arkadiusz Ciach. W 118. minucie meczu ostrowianin strzelił trzeciego gola i zapewnił zwycięstwo i awans do kolejnej rundy Ursusa.

MKS Przasnysz - Ursus Warszawa 1:3 (1:1, 0:0)
Bramki: Pragacz 90. (k) - Ciach 75. (k) 109. (k) 118.

Przasnysz: Szymański - Butryn, Pełkowski (30. Pepłowski), Grędziński, T. Pragacz, M. Pragacz, Rutkowski, Chełchowski, Ł. Wróblewski (70. Przebierała), Smoliński, Kosiorek (70. Gawęda)