Broń wyładowała się na Narwi, trzech Narwian poległo wcześniej

Narew poległa mimo świetnej postawy Andrzeja Łyzińskiego.
Narew poległa mimo świetnej postawy Andrzeja Łyzińskiego. Fot. A. Dobkowski
Piłkarze ostrołęckiej Narwi w spotkaniu 9. kolejki rozgrywek III ligi łódzko-mazowieckiej przegrali z wiceliderem rozgrywek Bronią Radom na stadionie przy ulicy Witosa 0:3.

Podopieczni trenera Marcina Grabowskiego popełniali zbyt dużo błędów, aby myśleć o korzystnym rozstrzygnięciu tej konfrontacji. Mecz fatalnie rozpoczął się dla niebiesko-czerwonych, którzy już w ósmej minucie meczu stracili bramkę po trafieniu Michała Dolińskiego. Jeszcze w pierwszej połowie meczu Andrzej Łyziński ratował Narew broniąc w sytuacjach sam na sam. Dwukrotnie nie dał się pokonać Adrianowi Dziubińskiemu i Danielowi Ciupińskiego.

Mimo ambitnej postawy na początku drugiej części meczu drogę do bramki niebiesko-czerwonych ponownie znalazł Michał Doliński, a nieco dwadzieścia minut później Daniel Ciupiński. Narwianie przez cały mecz nie potrafili sobie stworzyć dogodnych sytuacji do strzelenia bramki, poza okazją z pierwszej połowy meczu Piotra Strzeżysza. W dodatku mecz Narwianie kończyli w ósemkę po czerwonych kartkach dla Marcina Romana, Piotra Dawidzkiego i Jakuba Zalewskiego w ostatnich minutach gry.

Narew Ostrołęka - Broń Radom 0:3 (0:2)
Bramki: Michał Doliński 8., 52., Daniel Ciupiński 74.

Narew: Łyziński - Dzieruk (62. Juśkiewicz), Zygmunt, Zalewski, Stachowicz - M. Roman, Strzeżysz (75. Kobrzyński), Gwiazda, Dawidzki - Olesiński, Niedźwiedzki