Broń silniejsza od Narwi

Tym razem Andrzej Łyziński i koledzy musieli przełknąć gorycz porażki.
Tym razem Andrzej Łyziński i koledzy musieli przełknąć gorycz porażki. Fot. A. Dobkowski
Kolejne ciężkie spotkanie w walce o ligowe punkty rozegrali piłkarze ostrołęckiej Narwi, którzy tym razem w wyjazdowej potyczce przegrali z Bronią Radom 1:2.

Ze względu na zamknięty stadion gospodarzy, mecz został rozegrany gościnnie w Kozienicach. W minionej serii spotkań podopieczni Artura Kupca dostali srogie lanie w starciu z obecnym liderem rozgrywek Pogonią Siedlce, porażka 1:5. Narew pokonała z kolei Ceramikę Opoczno 2:1 i liczyła na podtrzymanie dobrej passy do samego końca rundy jesiennej.
- Najważniejsze to nie przegrać żadnego meczu do końca pierwszej części sezonu - podkreślał przed meczem bramkarz Narwi, Andrzej Łyziński.
Niestety Narwianie okazali się zespołem słabszej w tej konfrontacji, chociaż sam mecz był wyrównany. Pierwszą bramkę dla Broni w ostatnich minutach pierwszej części gry zdobył Damian Sałek. Po zmianie stron ponownie to Andrzej Łyziński musiał wyjmować piłkę z siatki. Tym razem pokonał go Daniel Cipiński. Na pięć minut przed końcem meczu honorowego gola dla Narwi zdobył Przemysław Olesiński.