Bojarska druga w Warszawie

Po okresie ciężkich treningów przyszedł czas na sukcesy.
Po okresie ciężkich treningów przyszedł czas na sukcesy. Fot. M. Terlikowski
Dużym sukcesem Aleksandry Bojarskiej zakończył się rozgrywany na kortach "Tie break" w Warszawie tenisowy turniej młodzieżowy w roczniku 93/94.

Podopieczna Wiesława Wyszkowskiego, Aleksandra Bojarska zajęła w rywalizacji drugie miejsce. Od pierwszych turniejowych rund zawodniczka Ostrołęckiego Stowarzyszenia Tenisowego radziła sobie bardzo dobrze i rozgrywała jedne z najlepszych spotkań w karierze. W drodze do finału pokonała wyżej notowane zawodniczki Aleksandrę Jagiełkę 6:1, 6:3, Agnieszkę Jagiełkę 6:0, 4:6, 6:3. W finale nie starczyło już sił, aby pokonać najwyżej rozstawioną Katarzynę Witos (Budowlani Olsztyn). Ola uległa jej w finale 4:6, 1:6. Mimo to drugie miejsce w tak silnie obsadzonym turnieju należy uznać za duży sukces.