Blamaż Korony HiD w sparingowym starciu (zdjęcia)

Jeden z wyróżniających się zawodników Korony HiD, Michał Rychlik przy piłce.
Jeden z wyróżniających się zawodników Korony HiD, Michał Rychlik przy piłce. Fot. A. Dobkowski
Piłkarze ostrołęckiej Korony HiD wiosną mają walczyć o awans do rozgrywek IV ligi, ale na razie w okresie przygotowawczym nie błyszczą.

Korona HiD Ostrołęka - Orzeł Sypniewo

W środowy wieczór rozegrali kolejny mecz sparingowy i przegrali niezwykle wysoko z ligowym rywalem - Orłem Sypniewo aż 1:5. Już w pierwszej połowie meczu żółto-niebiescy nie błyszczeli i oddali inicjatywę rywalowi, który w drugiej części spotkania wykorzystał masę błędów ekipy dowodzonej przez trenera Tomasza Słowika i odniósł efektowne zwycięstwo.

Kolejne sprawdziany przed zespołem Korony HiD w najbliższą sobotę, 11 lutego. Wówczas na bocznym boisku przy ulicy Witosa dojdzie do trójmeczu z Orłem Kolno i MKS Węgrów. Najpierw o godz. 14.00 zagrają goście, a następnie na plac gry wyjdą gospodarze grając 2 x 45 minut z dwoma zespołami.

Korona HiD Ostrołęka - Orzeł Sypniewo 1:5 (0:1)

Bramki: Kuzia 62. - 45. 50. 58. 70. 82.

Korona HiD: Szczechowiak - Gawrych, Mamiński, Rupacz, Mierzejewski, Rychlik, Dzbeński, Olkowski, Wysocki, Wargulewski, Sokół oraz Górski, Manowski, Duda, Lutrzykowski, Orzoł, Nosek, Słowik, Kuzia.