Bez zmian na czele ALPN

P. Nowak
Piłkarze Schneidera jak na razie sprawiają największy zawód w piłkarskich rozgrywkach amatorów. P. Nowak
Aż 36 goli padło w 6 meczach 3. serii spotkań Amatorskiej Ligi Halowej Piłki Nożnej, rozgrywanej 29 stycznia w Ostrowi.

Już w pierwszym spotkaniu kibice zobaczyli degrengoladę w wykonaniu piłkarzy B.D. Art., którzy nie mieli litości dla beniaminka OCB i dzięki temu liderują rozgrywkom. Jeszcze więcej bramek padło w kolejnym spotkaniu, gdzie Zygi Ranch pewnie pokonał mistrzów poprzedniej edycji halowej. Blisko sprawienia niespodzianki w starciu z Dream Teamem po raz kolejny był Roch Jasienica. Przegrywając do przerwy 0:3, w drugiej połowie odrobił straty i doprowadził do remisu 3:3. Dream Team w końcówce dołożył jednak jeszcze jedno trafienie, które okazało się na wagę 3 punktów. Równie zacięty pojedynek stoczyło Nagoszewo ze Schneiderem. Górą byli Ci pierwsi przez co mistrzowie letniej edycji nadal pozostają bez zwycięstwa. Formy wciąż nie potrafi odnaleźć ZGK, które uległo drużynie APIN. W pojedynku zespołów z dołu tabeli Orz Kosewo pokonał Meksyk i awansował na 7. miejsce.

Strzelcy:
7 goli - Grabowski Paweł (Nagoszewo), 6 goli - Grabowski Dariusz (Zygi Ranch), Kacprzak Michał (Zygi Ranch), Ojdana Mikołaj (B.D. Art), 3 gole - Nowak Tomasz (Roch Jasienica), Kacpura Damian (Dream Team), Korzeb Marcin (APIN), Szyszkowski Sebastian (Urząd Miasta), Śladewski Krystian (Dream Team)