Awans ucieka piłkarzom Korony HiD

Sebastian Szczechowiak dwukrotnie wyjmował piłkę z siatki.
Sebastian Szczechowiak dwukrotnie wyjmował piłkę z siatki. A. Dobkowski
Piłkarze ostrołęckiej Korony HiD przegrali wyjazdowe spotkanie z Orłem Sypniewo 0:2 i stracili drugą pozycję w ligowej tabeli.

Podopieczni trenera Tomasza Słowika rozegrali kolejne słabe spotkanie i nie byli wstanie przez 90 minut meczu stworzyć okazji do strzelenia bramki. Na listę strzelców wpisali się za to zawodnicy gospodarzy. Sebastiana Szczechowiaka pokonali w pierwszej połowie meczu Jarosław Chełchowski i Andrzej Popielarski.

Orzeł Sypniewo - Korona HiD Ostrołęka 2:0 (2:0)

Bramki: J. Chełchowski 30. Popielarski 32.

Korona: Szczechowiak - Wysocki, Gawrych (70. Borkowski), Rupacz, Górski, Rychlik, Chodkowski (75. Słowik), Wargulewski, Nosek, Kubat (52. Manowski), Sokół