Angelika Wikieł walczy o głosy Czytelników TO

Angelika Wikieł to utalentowana zawodniczka reprezentująca klubUŚKS Ostrołęka.
Angelika Wikieł to utalentowana zawodniczka reprezentująca klubUŚKS Ostrołęka. Archiwum zawodniczki
Po raz kolejny w naszym plebiscycie nie zabrakło również miejsca dla Angeliki Wikieł, która zapisała na swoim koncie kilka naprawdę dużych sukcesów.

Wychowanka trenera Włodzimierza Janczewskiego to złota i srebrna medalistka zimowych i letnich mistrzostw Polski w kategorii juniorów 16-letnich na 100 i 200 metrów stylem klasycznym. Angelika Wikieł zdobyła również złoto na 200 m stylem klasycznym podczas wielomeczu z udziałem jedenastu państw w Aleksandropolu, w Grecji. W Mistrzostwach Europy Juniorów na 200 m stylem klasycznym zajęła jedenaste miejsce. Brąz wywalczyła z kolei w Zimowych Mistrzostwach Polski Seniorów i Młodzieżowców na 200 m stylem klasycznym. Angelika zajmowała również medalowe pozycje w imprezach z cyklu Grand Prix Polski.

Aby zagłosować na Anglikę Wikieł wyślij SMS o treści tosport 26 na numer 72355. Koszt to 2,46 zł (z VAT). Za każdy wysłany SMS dostaną państwo kod do bezpłatnego e-wydania "Tygodnika Ostrołęckiego".