Nasza Loteria - pasek na kartach artykułów

Agroturystyka po przasnysku

(mch)
Gospodarstwa agroturystyczne w powiecie przasnyskim można policzyć na palcach. Wkrótce może to się zmienić.

Wydział Rozwoju Gospodarczego i Promocji Starostwa Powiatowego w Przasnyszu przygotowuje szkolenie na temat wykorzystania środków unijnych na tworzenie i rozwój gospodarstw agroturystycznych. Celem szkolenia jest przygotowanie gospodarstwa do prowadzenia tego rodzaju działalności, wskazanie źródeł, z których można pozyskać środki, procedury związane z ubieganiem się o nie oraz metodyka wypełnienia wniosku. Ponadto w spotkaniu wezmą udział osoby, które podzielą się swoimi doświadczeniami w prowadzeniu działalności agroturystycznej.
Rolnicy, którzy są zainteresowani przekwalifikowaniem swojego gospodarstwa na działalność agroturystyczną, powinni zgłosić się do Wydziału Rozwoju Gospodarczego i Promocji Starostwa Powiatowego w Przasnyszu, ul. św. St. Kostki 5, pokój 59 (I piętro) tel. (029) 7563616 wew. 205. Zgłoszenia można również przesyłać pocztą elektroniczną na adres [email protected]. O terminie szkolenia wszystkie zainteresowane osoby zostaną powiadomione indywidualnie.
Dodajmy, że wszystkie tworzone gospodarstwa będą promowane w specjalnych publikacjach wydawanych przez Starostwo Powiatowe.

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!
Wróć na to.com.pl Tygodnik Ostrołęcki