Nasza Loteria SR - pasek na kartach artykułów

Agata Bartkiewicz - kandydatka na burmistrza, zaprezentowała kandydatów na radnych KWW "Wspólna przyszłość miasta"

Milena Jaroszewska
Milena Jaroszewska
Komitet "Wspólna przyszłość miasta" wystawia kandydatkę na burmistrza, kandydatów na radnych do rady miasta oraz na radnych do rady powiatu. Spotkanie komitetu oraz mieszkańców odbyło się 2 marca w Starej Elektrowni.

Agata Wioletta Bartkiewicz jest rodowitą ostrowianką, a do tego mamą, coachem i dyrektorem CSL Technikum Lotniczego w Nagoszewie. Studiowała m.in. filologię angielską na Uniwersytecie Gdańskim, zarządzanie na Wyższej Szkole Zarządzania i Marketingu w Warszawie oraz doradztwo zawodowe - Job Coaching na Uniwersytecie SWPS i MBA Marketing na WSHiFM w Warszawie.

W spotkaniu, które odbyło się w sobotę w Starej Elektrowni przedstawiła kandydatów, którzy będą walczyć o mandat radnego z list KWW "Wspólna przyszłość miasta" oraz podzieliła się swoimi pomysłami co do dalszej ścieżki rozwoju miasta.

W spotkaniu wzięli udział radni, mieszkańcy oraz goście: sekretarz stanu w latach 2021–2023 w Ministerstwie Rolnictwa i Rozwoju Wsi, a obecnie kandydat na prezydenta miasta Łomża - Lech Kołakowski; Ewa Suchora-Natkaniec - była zastępca prezesa PAŻP ds. finansowo-administracyjnych oraz wójt gminy Wąsewo Rafał Kowalczyk - kandydat PSL-u do sejmiku województwa mazowieckiego.

Kandydaci do Rady Miasta, okręg 1: Katarzyna Flak, Radosław Kukwa, Bożena Prusinowska, Angelika Kossakowska, Dariusz Niedźwiedzki, Joanna Nowicka, Rafał Łoniewski, Katarzyna Grabowska.

Kandydaci do Rady Miasta, okręg 2: Małgorzata Bartkiewicz, Dariusz Ogrodnik, Sylwia Duda, Jakub Pawlak, Iwona Iwanowska, Anna Rogaska, Krzysztof Listwon, Karolina Sekuła.

Kandydaci do Rady Miasta, okręg 3: Stanisław Bębenek, Beata Magrzyk, Krzysztof Michalik, Krystyna Wyszyńska-Kołakowska, Robert Wilk, Katarzyna Kołakowska, Klaudia Norejko, Tadeusz Rzempołuch, Małgorzata Żach.

Kandydaci do Rady Powiatu, okręg 1: Anna Grala, Cezary Okrasa, Andrzej Prusaczyk, Sylwia Michalik, Natalia Fonderska.

Kandydaci do Rady Powiatu, okręg 2: Damian Wojciech Tymiński, Anna Ościłowska, Marcin Gnatowski, Patrycja Walentowicz, Adam Kazanowski.

Kandydaci do Rady Powiatu, okręg 3: Dariusz Grabowski, Magda Kurak, Janusz Bonczyk, Katarzyna Żyłowska, Julia Szczapa, Krzysztof Niedźwiedzki.

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na to.com.pl Tygodnik Ostrołęcki