MKTG SR - pasek na kartach artykułów

"Zwykłe-niezwykłe". Kolejne spotkanie Strefy Rozwoju Kobiet w Ostrołęce. Tym razem połączone z targami: (nie)zwykłe EXPO

Aleksandra Zdanowicz
Aleksandra Zdanowicz
"Zwykłe-niezwykłe". Targi (nie)zwykłe EXPO
"Zwykłe-niezwykłe". Targi (nie)zwykłe EXPO Aleksandra Zdanowicz
"Zwykłe-niezwykłe". Wrześniowe spotkanie Strefy Rozwoju Kobiet połączono z targami pod nazwą (nie)zwykłe EXPO.

Wrześniowe spotkanie poświęcone było tematyce kobiecości. Nie zabrakło także prezentacji, reklamy i wsparcia lokalnych działalności członkiń strefy „Zwykłych – niezwykłych”.

Uczestniczki wysłuchały prelegentek, a w przerwach blisko pięciogodzinnego eventu, korzystając z kącika kawowego, poczęstunku oraz drink baru, oglądały stoiska promujące lokalne usługi i wyroby „home made”. Korzystały też z porad kosmetycznych, edukacyjnych, rozwojowych, stylistycznych, wnętrzarskich, fitness itp. Spotkanie zamknął pokaz mody butiku QUIOSQUE.

To czas zdobycia wiedzy, poszerzenia kontaktów, poznania ciekawych ludzi i ofert, czas wspierania siebie nawzajem, czas dobrej zabawy i oderwania od szarej, zaganianej rzeczywistości, w której każdy czegoś od nas chce

- mówiły organizatorki.

Podczas kobiecego spotkania Monika Suchecka przedstawiła metody optymalnego zarządzania czasem, Lidia Tkaczyńska wprowadziła panie w tajniki sztuki savoir-vivre, a Klaudia Baczewska wraz z Katarzyną Mrówką opowiedziały o swojej pasji biegania i aktywności w grupie BBL "Biegam Bo Lubię".

Potrzeba zmiany

- Patrzyłam w lustro i myślałam sobie, że potrzebuję zmiany. Jeszcze nie wiedziałam, czym ona miałaby być, ale z jakiegoś powodu bardzo się też tej zmiany bałam - mówiła Magdalena Stubba podczas swojego wystąpienia o poszukiwaniu kobiecości. - Z domu rodzinnego, gdzie były prawie same kobiety, bo mam cztery młodsze siostry, nie wyniosłam troski o własną kobiecość. Moja mama pokazała mi jak szanować drugiego człowieka, ale w całym tym galimatiasie zarządzania własnym czasem, zapomniała o sobie. Nie wiedziałam więc za czym tęsknię, ale tęskniłam każdego dnia i moment, w którym uświadomiłam sobie, że bardzo potrzebuję coś zmienić w swoim życiu był momentem przełomowym.

"Zwykłe-niezwykłe". Targi (nie)zwykłe EXPO

"Zwykłe-niezwykłe". Kolejne spotkanie Strefy Rozwoju Kobiet ...

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na to.com.pl Tygodnik Ostrołęcki