Zwycięstwo Volleya nad Gwardią po tie-breaku (wideo)

Siatkarze SPS Volley nie stracili jeszcze szans na awans do III ligi.
Siatkarze SPS Volley nie stracili jeszcze szans na awans do III ligi. A. Dobkowski
Siatkarze Volley Ostrołęka odnieśli ważne zwycięstwo w rozgrywkach IV ligi. Tym razem podopieczni Karola Zubrzyckiego i Arkadiusza Piasty pokonali przed własną publicznością Gwardię Legionowo 3:2.

Najlepszym zawodnikiem w drużynie gospodarzy w sobotnim meczu był Michał Danielski, który rozgrywał bardzo dobre zawody. Pozostali zawodnicy grali solidnie jednak bez fajerwerków.

Pierwsze dwa sety pewnie wygrali gości, do 19 i 20. W trzeciej partii po emocjonującej końcówce zwycięstwo na swoim koncie zapisali gospodarze 30:28. Ostatnie dwa sety ponownie należały do zawodników Volleya, którzy wygrali 25:19 i 15:12. W efekcie w całym meczu odnieśli zwycięstwo 3:2.

SPS Volley Ostrołęka - UMKS Gwardia Legionowo 3:2 (19:25, 20:25, 30:28, 25:19, 15:12)
SPS Volley: Ossowski, Danielski, Skiba, Zubrzycki, Zalewski, Pędzich,Piasta, Jakubowski, Kadłubowski, Mierzejewski, Kulesza
Gwardia: Szlubowski, Sobczak, Kasprzyk, Kulas, Sosnowski, Tomczyk, Głuch, Korzeniowski, Grobelny, Eliasz