Poniżej publikujemy pełne listy kandydatów do rady miasta Ostrołęki z liczbą głosów, jakie otrzymali poszczególni kandydaci:
Sojusz Lewicy Demokratycznej
Okręg nr 1:
1 Szczubełek Anna Barbara 178
2 Kwiatkowski Stanisław 59
3 Szatanek Stanisław 154
4 Cholewiński Michał Janusz 35
5 Bączek Józef 19
6 Boruch Janusz 33
7 Kalwasiński Łukasz 41
8 Pędzich Natalia Anna 61Podsumowanie 580 9.55%
Okręg nr 2:
1 Chabudziński Tadeusz 117
2 Oracz Grzegorz Jan 118
3 Dobek Andrzej 63
4 Wierzbicka Bożena Janina 50
5 Kowalczyk Henryk 37
6 Laskowski Jakub 25
7 Skoczeń Zbigniew 34
Okręg nr 3:
1 Kulik Łukasz 269
2 Sulbińska Maria Teresa 44
3 Pieczyński Andrzej Marian 91
4 Chełstowski Łukasz 15
5 Kur Grzegorz Mikołaj 14
6 Łuba Natalia 25
7 Wierzba-Biernacki Marcin 4
8 Wójcik Anna Stanisława 49
Polskie Stronnictwo Ludowe
Okręg nr 1:
1 Dobek Jerzy 45
2 Czyż Dorota 25
3 Grabowski Tomasz Stanisław 12
4 Kowalczyk Marzena 25
5 Ładosz Mirosław 15
6 Mroczkowski Jacek Tomasz 15
7 Mynyk Anna Jadwiga 25
8 Ołdakowski Marek 3
9 Rebelińska Strojek Helena 9
10 Rusak Edward 8
11 Żebrowski Marcin Stanisław 11
12 Żerańska Elżbieta 32
13 Pabich Jan 17
Okręg nr 2:
1 Rykowski Andrzej Waldemar 117
2 Augustyniak Alicja Maria 32
3 Borkowski Tomasz 9
4 Głażewski Mariusz 46
5 Grzyb Wacław 6
6 Idzikowska Jolanta 26
7 Kowalczyk Tadeusz 15
8 Kulas Piotr Tomasz 40
9 Lewandowska Teresa 45
10 Lipka Sławomir Przemysław 10
11 Mieszkowski Włodzimierz Andrzej 12
12 Olczak Jolanta 5
13 Orzoł Wacław Józef 21
14 Stachacz Ewa Anna 29
15 Szydłowski Dariusz Jacek 8
16 Wiśniewski Tadeusz 55
Okręg nr 3:
1 Antośkiewicz Piotr Robert 120
2 Bałdyga Krzysztof Konstanty 74
3 Biedrzycki Kazimierz 68
4 Elert Leszek Janusz 21
5 Głażewski Edward 95
6 Grabowska Agnieszka 22
7 Jastrzębska Klaudia Katarzyna 18
8 Krajewski Radosław 21
9 Krzemiński Marcin 78
10 Kurpiewski Leszek 11
11 Leszczyński Krzysztof 10
12 Napiórkowski Edward 20
13 Pakieła Witold 38
14 Stolarkiewicz Magdalena 27
15 Żebrowski Adam 45
Platforma Obywatelska
Okręg nr 1:
1 Dąbkowski Mirosław 258
2 Kurpiewski Adam 197
3 Małkowski Dariusz 62
4 Dąbrowski Zbigniew 12
5 Hyra Mateusz Andrzej 50
6 Długokęcka Małgorzata 55
7 Potapowicz Andrzej 105
8 Choromański Tadeusz 42
9 Maciejewski Marcin 52
10 Marzewski Tomasz 17
11 Żebrowski Andrzej 27
12 Wyrębek Rafał 79
13 Kozera Małgorzata 37
14 Ciborowski Marcin 65
Okręg nr 2:
1 Kleczkowski Maciej 337
2 Gocłowski Jan Krzysztof 147
3 Mieszczyński Dalibor Błażej 45
4 Flanc Paweł Norman 42
5 Chojnowski Lucjan 50
6 Bielińska Danuta Anna 47
7 Kot Sławomir 219
8 Głażewska Marta 70
9 Palczewska Alicja Katarzyna 49
10 Kurpiewska Ewa 71
11 Parzych Edyta Lidia 22
12 Nakielska Sylwia 51
13 Sokołowski Wojciech Piotr 31
14 Zieniewicz Leonarda 25
15 Szafaryn Mariusz 16
16 Humienna Teresa Iwona 26
Okręg nr 3:
1 Popielarz Mariusz Piotr 319
2 Blat Marek 71
3 Sidorzak Ryszard Zenon 110
4 Broniek Bogumił Stanisław 47
5 Gadomski Mieczysław 71
6 Mierzejewski Bogusław Bernard 78
7 Laskowska Regina 85
8 Szymczyk Jan 24
9 Miłoński Stanisław 114
10 Gadomski Tomasz 24
11 Ambroziak Alina 52
12 Bobrowski Wojciech Jerzy 32
13 Duszak Czesław 39
14 Dąbrowska Małgorzata 19
15 Prejzendanc Władysław 59
16 Zakrzewski Paweł 83
Prawo i Sprawiedliwość
Okręg nr 1:
1 Maciak Dariusz 512
2 Dawid Edward 114
3 Bobowski Sławomir Stanisław 52
4 Skowroński Michał 85
5 Watrakiewicz Stanisława 120
6 Dobkowski Wojciech Jerzy 44
7 Brzósko Robert 31
8 Żukowski Ryszard 202
9 Mrozek Andrzej 22
10 Kruczyk Arkadiusz Stanisław 62
11 Ciecierski Grzegorz 45
12 Gumowski Waldemar 70
13 Ziarno Adam 80
14 Nol Waldemar Andrzej 101
Okręg nr 2:
1 Płocha Grzegorz 531
2 Krajewski Paweł Leszek 21
3 Nosek Irena 240
4 Makowiecki Grzegorz 56
5 Czartoryski Krzysztof Adam 164
6 Andrzejczyk Dorota 91
7 Wojdyna Krzysztof 67
8 Gut Henryk 162
9 Jaworowska Magdalena 245
10 Samsel Karol 63
11 Małkowska Danuta 45
12 Żebrowski Leszek 77
13 Górecki Edward 109
14 Gołota Jan 67
15 Buciński Marek 53
16 Kozłowski Zdzisław 16
Okręg nr 3:
1 Kotowski Janusz Józef 733
2 Stańczyk Paweł 107
3 Żebrowska-Rosak Ewa 297
4 Sierzputowski Alfred 14
5 Juchniewicz Robert 88
6 Siennicki Andrzej 75
7 Mierzejewski Mariusz 146
8 Kołakowski Janusz Jerzy 93
9 Galanek Adam 46
10 Lendo Tomasz 34
11 Kaczyński Marek Leszek 47
12 Olszewski Marek Adam 25
13 Dawidczyk Norbert 114
14 Grabowski Jerzy 240
15 Jarosik Tadeusz 18
16 Stachacz Radosław 25
Towarzystwo Przyjaciół Ostrołęki
Okręg nr1:
1 Szczubełek Wiesław Cezary 359
2 Gogulski Marek Włodzimierz 253
3 Bartkowski Robert 44
4 Góralska Jolanta Ewa 42
5 Grabowski Tomasz Krzysztof 38
6 Gumkowski Wiesław 35
7 Kaczyński Jacek 29
8 Kamiński Jarosław 23
9 Kowalczyk Beata 43
10 Orłowski Stanisław 46
11 Witkowski Zbigniew 6
12 Zabielski Hubert 15
13 Załuska-Kijowska Marta 27
14 Żebrowski Krzysztof 33
Okręg nr 2:
1 Niedziółka Andrzej Adam 151
2 Skibniewska Maria Ewa 84
3 Wnęt Tomasz 33
4 Białobrzewski Jerzy 51
5 Chorostkowski Bogusław Antoni 15
6 Czajkowska Ewa 29
7 Merks Włodzimierz Grzegorz 23
8 Milewski Grzegorz 45
9 Nowak Grzegorz Ryszard 10
10 Pasztaleniec Jarosław 23
11 Piersa Piotr Wacław 19
12 Ruszczyk Jadwiga 64
13 Rypina Dorota 19
14 Szarama Marian Lesław 31
15 Trzemkowski Paweł 29
16 Małaszek Włodzimierz 49
Okręg nr 3:
1 Rochowicz Maria 51
2 Giers Tadeusz 125
3 Kruszewski Maciej Krzysztof 99
4 Augustyniak Andrzej 47
5 Bartłoszewska Halina 61
6 Chojnowska Izabela Agata 33
7 Chorążewicz Alina 34
8 Saniewska-Cichoń Barbara Hanna 33
9 Gontarz Lidia Joanna 8
10 Grabowska Maria 7
11 Jóźwiak Danuta 4
12 Kowalski Marek Tadeusz 28
13 Pawlikowska-Białobrzewska Monika Maria 21
14 Pych Jarosław 18
15 Wojsz Barbara Marzena 28
16 Żyznowski Marcin 116
Nowa Ostrołęka z Rafałem Dymerskim
Okręg nr 1:
1 Dobkowski Robert 160
2 Bralski Dariusz Artur 261
3 Kulawik Janusz Ryszard 16
4 Mielnicki Kazimierz 40
5 Kurowski Janusz Andrzej 24
6 Szlązak Stanisław 10
7 Gumowska Milena 17
8 Łysik Marian 30
9 Barów-Czekańska Katarzyna Bożena 14
10 Koszykowski Jerzy 18
11 Gawek Jan Tadeusz 21
12 Gnatowski Michał 4
13 Sierzputowska Grażyna 43
14 Gąska Stanisław 77
Okręg nr 2:
1 Ostrowska Iwona 35
2 Dumała Barbara 73
3 Chorowicz Robert Stanisław 35
4 Borkowska Teresa 21
5 Broniek Elżbieta Krystyna 5
6 Niemczyk Jacek Mariusz 29
7 Mierzejewski Jan 18
8 Romanowska Jadwiga 19
9 Stawicki Paweł 3
10 Grzyb Józef 7
11 Pragacz Janina 10
12 Prusiński Jan 19
Okręg nr 3:
1 Dymerski Rafał Janusz 333
2 Stypiński Wiesław 59
3 Krupa Joanna 5
4 Nabiałek Jan 42
5 Waleszkiewicz Elżbieta Irena 23
6 Czarnecka Małgorzata 14
7 Pazio Agnieszka Maria 25
8 Łukasik Edyta 41
9 Nockowicz Jerzy 26
10 Borkowska Wanda Jadwiga 32
11 Denkiewicz Elżbieta Sabina 5
12 Matuszewski Edward 6
13 Plaga Adam 14
14 Cekała Konrad 24
Nasza Ostrołęka
Okręg nr 1:
1 Bałazy Agnieszka Jadwiga 138
2 Kowalczyk Andrzej Tadeusz 62
3 Chludziński Sławomir Jarosław 122
4 Gwiazdowski Mirosław 27
5 Kobyłecki Mariusz 58
6 Latuszek Włodzimierz Stanisław 108
7 Mierzejewska Agnieszka 20
8 Miłek Jan Edward 33
9 Pawłowska Monika 16
10 Parzychowski Wojciech Zdzisław 117
11 Sosnowska Grażyna Lilla 139
12 Szaniawski Emil 16
13 Zawalich Aleksander Kazimierz 31
14 Żebrowska Ewa 40
Okręg nr 2:
1 Zarzycki Wojciech 393
2 Załuska Ryszard Władysław 108
3 Sutnik Bożenna Maria 125
4 Bednarczyk Maria 51
5 Brzezińska Hanna Celestyna 5
6 Brodzik Michał 21
7 Jemielita Teresa 46
8 Karwel Marek 43
9 Kochanowicz Paweł 31
10 Kowalski Wiesław Marian 29
11 Mierzejewski Andrzej 65
12 Nadaj Henryk 26
13 Piaściński Wiesław 153
14 Piechocki Adrian 24
15 Wiktorski Leszek 33
16 Żebrowski Radosław 12
Okręg nr 3:
1 Kaczyński Tadeusz 237
2 Bączek Czesław 170
3 Balcerzak Magdalena Agnieszka 106
4 Cywińska Bogumiła 49
5 Florczak Daniela 29
6 Jastrzębski Edward 109
7 Lendo-Kowalewska Agnieszka 46
8 Łapacz Jarosław 6
9 Mierzejewski Robert 83
10 Milewski Andrzej 12
11 Mrugacz Dariusz 40
12 Olszewski Dariusz 13
13 Piechocki Wojciech Robert 85
14 Ruszczyński Stanisław Wiesław 2
15 Szymański Andrzej 14
16 Szyszka Arkadiusz 21
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?