MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Znów zagra Orkiestra

cbrzuzy
W najbliższą niedzielę po raz trzynasty zagra Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy.

W pow. ostrowskim wolontariusze z puszkami, zbierający na chore dzieci, pojawią się co najmniej w kilku miejscowościach.
Najwięcej, bo około 140 wolontariuszy, kwestować będzie w Ostrowi Mazowieckiej i sąsiednim Komorowie. Ze względu na bezpieczeństwo młodych wolontariuszy zbiórka trwać będzie od godz. 8.00 do 16.00.

Tradycyjnie już sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy mieścić się będzie w Miejskim Domu Kultury. Szefowa sztabu, a zarazem dyrektor MDK Bożenna Rostkowska powiedziała nam, że liczy na szczodrość mieszkańców Ostrowi i okolic. Zaprasza też wszystkich pod ratusz, gdzie od godziny 18.00 grać będą miejscowe kapele, a także odbędzie się licytacja atrakcyjnych gadżetów. O godz. 20.00 nadejdzie czas na "Światełko do nieba".

Około 40 wolontariuszy kwestować będzie w Małkini. Tam także sztab WOŚP mieścić się będzie w Gminnym Ośrodku Kultury, a dyrektor Andrzej Sadowski jest jego szefem. Od samego rana coś dziać się będzie w hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 2. Przwidziany jest turniej tenisa stołowego, pokaz kung-fu, koncerty zespołów młodzieżowych i licytacja. Punktualnie o dwudziestej wszyscy zgromadzą się przed szkołą, aby podziwiać fajerwerki.

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!
Wróć na to.com.pl Tygodnik Ostrołęcki