MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Znów będziemy grillować po mistrzowsku

jpawlowski
Drugie Mistrzostwa Ostrołęki w Grillowaniu odbędą się 1 maja przy Karczmie Kurpiowskiej Ostoja. Mistrzostwa, które współorganizuje Tygodnik Ostrołęcki, będą częścią wielkiego powitania sezonu turystycznego.
Dymienie w LysychPrezentujemy na naszych lamach glównie grille, które czasami mają i inne zastosowanie, sluzą tez do wedzenia mies. Grzegorz Zulewski z Lysych zbudowal na swojej posesji nie kominek do pieczenia kielbasy, ale wedzarnie.Budowla jest z cietego i dobieranego kamienia . Z przodu ma blaszane, brązowe drzwi a w środku na zamontowanych metalowych pretach pan Grzegorz wiesza wcześniej przygotowaną do wedzenia wedline.- Wybudowanie tej wedzarki zajelo mi okolo trzech tygodni. palenisko jest zbrojone, a potem oblozone kamieniem i zaprawą cementową - opowiada.

Grille naszych Czytelników

W czasie całodniowej imprezyy zaplanowano wielobój kurpiowski, paintball, rajd rowerowy, przegląd piosenki turystycznej oraz koncert Andrzeja Rybińskiego. O szczegółach będziemy na bieżąco informować i w TO papierowym i w internecie. Zgłoszenia do Mistrzostw w grillowaniu przyjmujemy w redakcji Tygodnika i w karczmie Ostoja przy ulicy Stacha Konwy.
Klikając link poniżej można zajrzeć do relacji z ubiegłorocznych mistrzostw. Po tamtej imprezie zorganizowaliśmy przegląd najbardziej pomysłowych grillów naszych czytelników, którego efekty również można podzwiać w internetowej galerii zdjęć.

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!
Wróć na to.com.pl Tygodnik Ostrołęcki