Złoto, srebro i dwa brązy w Mistrzostwach Mazowsza

OKLA Ostrołęka
Klaudia Borkowska w Mistrzostwach Mazowsza ustanowiła nowy rekord życiowy (w eliminacjach 13,49 s). W finale zdobyła brązowy medal z czasem 13,58 s. OKLA Ostrołęka
Bardzo dobry występ zanotowali lekkoatleci OKLA Ostrołęka podczas Mistrzostw Mazowsza Młodzików, które odbyły się w sobotę 8 września w Warszawie.

Złoty medal w biegu na 2000 metrów wywalczył Mateusz Grabowski. Podopieczny trenerki Marianny Pędzich uzyskał wynik 6:35,19.

Srebrny medal zdobyła z kolei Paulina Kojtek prowadzona przez trenera Dariusza Dąbrowskiego, która w biegu na 1000 m uzyskała czas 3:18,01.

Brązowe medale zdobyli: Klaudia Borkowska w biegu na 100 m z czasem 13,68 (trener Bartosz Witkowski), Marcin Mierzejewski w skoku w dal z wynikiem 5,49 m (trener Marek Mierzejewski).

Tuż za podium znalazły się: Aleksandra Gruz w biegu na 600 m z czasem 1:48,31 oraz Aleksandra Grzyb w skoku w dal - 4,58 m.