MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Żegnaj lato na rok

(mn)
Dzieci bardzo chciały wystartować w zawodach
Dzieci bardzo chciały wystartować w zawodach M. Nożyńska
Makowianie pożegnali lato. Impreza pożegnalna odbyła się w na boisku na osiedlu Ciechanowska. Festyn zorganizowali wspólnie: Miejski Dom Kultury, Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej i spółdzielnia mieszkaniowa Jubilatka.

- Wpadliśmy na pomysł, aby tym razem zrobić imprezę na osiedlu, ponieważ jest tam duże skupisko ludzi, mieszka dużo dzieci i młodzieży - mówi Katarzyna Wojnarowska z MDK-u. - Również w przyszłym roku chcielibyśmy organizować tam festyny.
Impreza skierowana była do dzieci i młodzieży. Wiele osób obserwowało festyn z okien swoich mieszkań. Wystąpiła młodsza cześć zespołu folklorystycznego Karniewiacy z Karniewa, był pokaz tańca towarzyskiego w wykonaniu tancerzy ze szkoły tańca Image oraz taniec współczesny zaprezentowany przez młodzież z MDK-u, ponadto śpiewała Karolina Żeglińska. Młodzież ze świetlicy socjoterapeutycznej MOPS-u wykonała na scenie taniec breakdance. Na festynie nie zabrakło konkursów, które prowadzili wolontariusze z klubu Tęcza. M.in. ścigano się w jedzeniu jogurtów Onkena. Dla młodzieży zagrał rockowy zespół Coma z Ostrołęki.

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!
Wróć na to.com.pl Tygodnik Ostrołęcki