Zawodnicy UKS Clan z rekordami życiowymi, rekordami klubu i awansem do finałów

red
UKS Clan
W pierwszy weekend ferii zimowych 26 stycznia zawodnicy UKS Clan uczestniczyli w kontrolnych zawodach organizowanych przez Warszawsko Mazowiecki Okręgowy Związek Lekkiej Atletyki w warszawskiej Hali Akademii Wychowania Fizycznego.

Wszyscy zawodnicy ustanowili swoje rekordy życiowe, pobili 5 rekordów klubu, zapewnili sobie starty w finałach i uzyskali kilka wysokich lokat:

• Julia Olbryś z rocznika 2006 (U14) wynikiem 7,90 m w pchnięciu kulą 3 kg zajęła 4. miejsce w finale w kategorii młodziczek U16 i w biegu na 60 m uzyskała czas 9,17 s
  • Tomasz Kopka (02) w biegu na 300 m uzyskał wynik 42,71 s i zajął 5. miejsce w kategorii U18 oraz w biegu na 60 m uzyskał wynik 8:00 s
  • Patrycja Tusińska (U16) w pchnięciu kulą 3 kg wynikiem 7,64 m zajęła 5. miejsce w swojej kategorii wiekowej
  • Martyna Oleksiak (U16) w biegu na 60 m uzyskała czas 9,76 s
  • Julia Kowalczyk (U18) w biegu na 600 m uzyskała czas 2:05,99 s
  • Michał Brodacki (02) w skoku wzwyż wynikiem 150 cm zajął 3. miejsce w kategorii U20

Zawodnicy mieli również okazję spotkać byłych zawodników światowej klasy: prezesa WMOZLA Tomasza Majewskiego i Ludwikę Chewińską, która sędziowała zawody w pchnięciu kulą.