Zacięta batalia Korony z Varsovią. Zobacz zdjęcia i wideo

Korona doznała pierwszej porażki w I lidze mazowieckiej.
Korona doznała pierwszej porażki w I lidze mazowieckiej. Arkadiusz Dobkowski
Trampkarze ostrołęckiej Korony prowadzeni przez trenera Jacka Ćwieka toczą zacięte boje w rozgrywkach I ligi mazowieckiej.

Tym razem w starciu przed własną publicznością młoda Korona z rocznika 2002 uległa silnej Varsovii Warszawa 2:3. Prowadzenie gospodarzom w drugiej minucie meczu dał pięknym strzałem z rzutu wolnego Aleksander Juchniewicz. Goście odpowiedzieli po kwadransie gry trafienie Macieja Wierzbickiego.

W kolejnych minutach meczu Korona stwarzała zagrożenie pod bramką rywali i w 26. minucie meczu zdobyła kolejnego gola. Tym razem Aleksander Juchniewicz wykorzystał świetne dogranie w pole karne i strzałem głową pokonał golkipera gości. Po zmianie stron gości wyrównali za sprawą Patryka Szcześniewskiego. W 61. minucie meczu samobójcza bramka Dawida Samorajskiego przesądziła o ostatecznym wyniku spotkania.

W ligowej tabeli podopieczni trenera Jacka Ćwieka mają na koncie osiem punktów i plasują się na czwartej lokacie. Do tej pory Korona odniosła dwa zwycięstwa, zanotowały dwa remisy i jedną porażkę.