Nasza Loteria - pasek na kartach artykułów

Z przasnyskich na warszawskie deski

(mch)
J. Cieślik dyrektorka MOPS-u i aktorzy
J. Cieślik dyrektorka MOPS-u i aktorzy Archiwum
Grupa Teatralna "Słowo" i niepełnosprawni ze Środowiskowego Domu Samopomocy w Przasnyszu po raz kolejny zaprezentowali publiczności spektakl "Pan Twardowski". Tym razem oklaskiwali ich widzowie teatru Stara Prochownia w Warszawie.

Spektakl "Pan Twardowski" prezentowany był już ze dwadzieścia razy na deskach MDK-u w Przasnyszu, raz w Sochaczewie i dwukrotnie w stolicy. - Na początku października aktorzy z Przasnysza zagrali w ramach Europejskiego Tygodnia Młodzieży.
W piątek 3 października grupa z Przasnysza w towarzystwie tancerzy z ogniem, żonglerów, bębniarzy i szczudlarzy wyruszyła spod Starej Prochowni w Warszawie i ulicami Starego Miasta powędrowała na Plac Zamkowy, gdzie o godz. 20.00 rozpoczął się wielki finał. - Z wielką dumą i radością prezentowaliśmy nasze miasto w Warszawie - mówili uczestnicy parady. - Nasz udział w Europejskim Tygodniu Młodzieży był bardzo widoczny i przyniósł wiele zadowolenia i satysfakcji, jak również wzbogacił nas o nowe znajomości i przeżycia. Będziemy o tym długo pamiętać.

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!
Wróć na to.com.pl Tygodnik Ostrołęcki