Nasza Loteria - pasek na kartach artykułów

Wyróżnieni nauczyciele

am
Już po nagrodach i podziękowaniach
Już po nagrodach i podziękowaniach A. Mierzwiński
W gminie Stary Lubotyń są cztery szkoły podstawowe (Lubotyń, Gniazdowo, Podbiele i Sulęcin) oraz jedno gimnazjum, w których pracuje 60 nauczycieli.

16 października odbyła się uroczysta akademia z udziałem władz gminy, uczniów, rodziców i nauczycieli. Nagrody wójta Ireneusza Gumkowskiego dla najbardziej wyróżniających się w tym roku dyrektorów gminnych placówek oświatowych otrzymały: Dorota Kocielska z Gimnazjum Publicznego i Krystyna Gumkowska ze Szkoły Podstawowej w Gniazdowie. Nagrodami dyrektorów szkół wyróżniono 17 nauczycieli: Dorotę Glińską, Mirosławę Chmielewską, Danielę Sobieską, Tatianę Bazylak, Urszulę Borową, Agnieszkę Budniak i Irenę Kozikowską ze Szkoły Podstawowej w Lubotyniu; Franciszka Jasionowskiego z SP w Gniazdowie; Dorotę Jaroszewską i Teresą Duchnowską z SP w Podbielach; Mariannę Rzamek, Elżbietę Iwańską i Ewę Rostek z SP w Sulęcinie oraz Krystynę Mierzejewską, Bożenę Wagner, Krystynę Grabińską i Krzysztofa Młynarczyka z Gimnazjum Publicznego. Z kolei społeczność szkolna zrewanżowała się wójtowi kwiatami, dyplomem i honorowym tytułem "przyjaciel szkoły". Za wkład pracy i zaangażowanie włożone w kształcenie pociech podziękowała przewodnicząca Rady Rodziców z GP Elżbieta Lendzioszek oraz sama młodzież w specjalnie przygotowanym na tę okoliczność programie artystycznym. Spotkanie w Lubotyniu z okazji Dnia Edukacji Narodowej zakończył bal nauczycielsko-samorządowo-rodzicielski.

Małkinia

W przeddzień Dnia Edukacji Narodowej, wójt gminy Małkinia Marek Kubaszewski wręczył wyróżnienia dyrektorom i nauczycielom szkół gminnych. Na oficjalnym spotkaniu w Urzędzie Gminy dziesięć osób przyjęło gratulacje oraz dyplomy, kwiaty i nagrody pieniężne. W tym roku za wybitne osiągnięcia w dziedzinie oświaty, sprawne funkcjonowanie i zaangażowanie w rozwój szkoły, zostali wyróżnieni: Małgorzata Bernasiuk - Zespół Szkół Gminnych w Prostyni, Małgorzata Ferenc - Publiczne Gimnazjum nr 2 w Małkini Górnej, Marian Koch - Szkoła Podstawowa nr 2 w Małkini Górnej, Bożena Kordek - Szkoła Podstawowa w Glinie, Andrzej Koroś - Szkoła Podstawowa w Kiełczewie, Bogumiła Krasuska - Publiczne Gimnazjum nr 2 w Małkini Górnej, Ewa Mowel - Przedszkole Samorządowe w Małkini, Barbara Pawełczuk - Szkoła Podstawowa nr 2 w Małkini Górnej, Dorota Rzempołuch - Szkoła Podstawowa w Orle oraz Iwona Sobotka - Zespół Szkół Gminnych w Prostyni. W imieniu wyróżnionych dziękowała wójtowi dyr. Krasuska.

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!
Wróć na to.com.pl Tygodnik Ostrołęcki