Wyjazdowy komplet punktów ostrołęckiej Korony

Pod wodzą nowego trenera Łukasza Załęskiego Korona zdobyła komplet punktów.
Pod wodzą nowego trenera Łukasza Załęskiego Korona zdobyła komplet punktów. A. Dobkowski
Trzy punkty wywalczyli po raz kolejny piłkarze ostrołęckiej Korony po wodzą nowego trenera Łukasza Załęskiego. To już trzecie zwycięstwo z rzędu.

Tym razem żółto-niebiescy w wyjazdowym meczu pokonali Iskrę Krasne 2:1. Prowadzenie Koronie w 19. minucie meczu dał Piotr Kamionowski. Po zmianie stron stan meczu wyrównał Patryk Kuligowski. Decydujące trafienie w 86. minucie gry zadał Damian Drężewski i to goście mogli cieszyć się z kompletu punktów.

- To dla nas bardzo ważne zwycięstwo - podkreślał po meczu trener Korony Łukasz Załęski. - Chciałem podziękować całej drużynie za walkę, zaangażowanie, które poprowadziło nas po zwycięstwo w tym meczu.

Już w kolejną sobotę, 30 maja kolejny mecz piłkarzy Korony. Rywalem w derbowym starciu będzie KS CK Troszyn. Początek meczu na stadionie przy ulicy Partyzantów w Wojciechowicach zaplanowany na godz. 14.00.

Iskra Krasne - Korona Ostrołęka 1:2 (0:1)

Bramki: Kuligowski 62. - P. Kamionowski 19., Drężewski 86.

Korona: Szczechowiak - Borkowski, Karczewski, Jastrzębski (46. Kisiel), Głażewski, Staszczuk (86. Majewski), Waś, Lelujka (77. Parzych), P. Kamionowski, Dzbeński (60. Drężewski), Nosek