Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Komańcza: 1 - 95
Pokaż więcej
Włodzimierz Kopylec
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ZGODĄ BUDUJMY”
53
(38,13%)
Piotr Władysław Stanikowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOMAŃCZA XXI
10
(7,19%)
Paweł Jarosław Myszczyszyn
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZA KOMAŃCZA
18
(12,95%)
Renata Teresa Winkowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROMANA BZDYKA
50
(35,97%)
Anna Macko
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GMINA
8
(5,76%)
Okręg 2
Komańcza: 96 - 159, Duszatyn, Prełuki
Pokaż więcej
Stefan Paweł Myszczyszyn
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOGDANA KAROLCZUKA
18
(18,00%)
Ewa Felicja Stanikowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ZGODĄ BUDUJMY”
9
(9,00%)
Łukasz Wrona
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOMAŃCZA XXI
14
(14,00%)
Piotr Trzaska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROMANA BZDYKA
47
(47,00%)
Artur Mariusz Szelast
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GMINA
12
(12,00%)
Okręg 3
Komańcza: 160 do końca
Pokaż więcej
Bogusław Michał Myszczyszyn
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOGDANA KAROLCZUKA
7
(5,79%)
Piotr Skocki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ZGODĄ BUDUJMY”
39
(32,23%)
Piotr Sebastian Żak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOMAŃCZA XXI
7
(5,79%)
Jarosław Dawid Dołżycki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROMANA BZDYKA
55
(45,45%)
Teresa Harhaj
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GMINA
13
(10,74%)
Okręg 4
Jolanta Katarzyna Karolczuk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOGDANA KAROLCZUKA
1
(1,15%)
Małgorzata Kułak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ZGODĄ BUDUJMY”
29
(33,33%)
Danuta Rogala
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOMAŃCZA XXI
2
(2,30%)
Katarzyna Halek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROMANA BZDYKA
6
(6,90%)
Roman Emil Antosz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GMINA
49
(56,32%)
Okręg 5
Dołżyca, Osławica: 1 - 6, Radoszyce
Pokaż więcej
Joanna Jarosz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ZGODĄ BUDUJMY”
52
(48,60%)
Halina Różycka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOMAŃCZA XXI
7
(6,54%)
Jolanta Harna
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROMANA BZDYKA
6
(5,61%)
Jolanta Zofia Dal
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GMINA
42
(39,25%)
Okręg 6
Wisłok Wielki
Pokaż więcej
Stanisław Michał Milasz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOMAŃCZA XXI
37
(39,78%)
Bożena Mermer
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROMANA BZDYKA
3
(3,23%)
Anna Elżbieta Kowalczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GMINA
5
(5,38%)
Wiesław Milasz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ZGODA I PRZYSZŁOŚĆ”
44
(47,31%)
Ireneusz Jan Marczyk
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
4
(4,30%)
Okręg 7
Bogdan Karolczuk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOGDANA KAROLCZUKA
23
(13,77%)
Robert Piechocki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ZGODĄ BUDUJMY”
85
(50,90%)
Henryk Lemcio
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GMINA
59
(35,33%)
Okręg 8
Kulaszne, Wysoczany
Pokaż więcej
Paweł Wacław Kurinka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOGDANA KAROLCZUKA
52
(47,71%)
Joanna Zofia Michaliszyn
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ZGODĄ BUDUJMY”
21
(19,27%)
Damian Ambroży
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GMINA
36
(33,03%)
Okręg 9
Nowy Łupków, Osławica 10, Smolnik 50, Smolnik 52, Zubeńsko
Pokaż więcej
Irena Bojiwka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOGDANA KAROLCZUKA
11
(5,56%)
Halina Dąbrowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ZGODĄ BUDUJMY”
128
(64,65%)
Ryszard Janusz Różycki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOMAŃCZA XXI
7
(3,54%)
Bożena Małgorzata Gosztyła
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GMINA
52
(26,26%)
Okręg 10
Balnica, Maniów, Mików, Smolnik: 1 - 49, Smolnik 51, Szczerbanówka, Wola Michowa
Pokaż więcej
Ludwik Jan Sobol
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOGDANA KAROLCZUKA
17
(15,60%)
Antoni Gruba
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ZGODĄ BUDUJMY”
26
(23,85%)
Tomasz Krzysztof Kaczmarek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOMAŃCZA XXI
4
(3,67%)
Adam Stanisław Pasiniewicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROMANA BZDYKA
44
(40,37%)
Marek Kudlik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GMINA
18
(16,51%)
Okręg 11
Rzepedź: 1 - 72A
Pokaż więcej
Zbigniew Jawor
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ZGODĄ BUDUJMY”
28
(28,00%)
Joanna Dorota Mokrzycka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROMANA BZDYKA
39
(39,00%)
Ryszard Jan Słowik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GMINA
33
(33,00%)
Okręg 12
Rzepedź: Osiedle A
Pokaż więcej
Renata Anna Latusek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ZGODĄ BUDUJMY”
16
(11,94%)
Ewelina Hryców
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROMANA BZDYKA
14
(10,45%)
Roman Orzechowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GMINA
85
(63,43%)
Józef Franciszek Harowicz
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
19
(14,18%)
Okręg 13
Rzepedź: Osiedle B
Pokaż więcej
Witold Jawor
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ZGODĄ BUDUJMY”
35
(30,17%)
Anna Maria Duda
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROMANA BZDYKA
55
(47,41%)
Adam Rozputyński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GMINA
26
(22,41%)
Okręg 14
Rzepedź: Osiedle C, Rzepedź: 73 do końca, Jawornik
Pokaż więcej
Józef August Osękowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ZGODĄ BUDUJMY”
51
(35,17%)
Sabina Czenczek-Bugajska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROMANA BZDYKA
31
(21,38%)
Kazimierz Andrzej Hnat
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GMINA
63
(43,45%)
Okręg 15
Janusz Piotr Porawski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOGDANA KAROLCZUKA
8
(5,76%)
Andrzej Perun
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ZGODĄ BUDUJMY”
82
(58,99%)
Mateusz Jakub Rajchel
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROMANA BZDYKA
38
(27,34%)
Aleksander Roman Sawczyszyn
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GMINA
11
(7,91%)