Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Szczaniec ul.: Zamkowa, Cegielniana, Spichlerzowa, św. Anny, Strumykowa, Herbowa nr: 29, 31, 33, 35, 36, 37, 38, 39A, 39B, 39C, 39D, 39E, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72
Pokaż więcej
Daniel Maciej Sokołowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LOKALNI DLA GMINY
79
(49,38%)
Mateusz Arkadiusz Siekierski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
75
(46,88%)
Roman Czapliński
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
6
(3,75%)
Okręg 2
Szczaniec ul.: Szkolna, Mikołaja Reja, Adama Asnyka, św. Wojciecha, św. Floriana, Spokojna, Salezjańska, Ogrodowa, Jana Kochanowskiego nr: 1, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48
Pokaż więcej
Daniel Nowacki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LOKALNI DLA GMINY
64
(45,07%)
Bartosz Bernard Bursztyn
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
49
(34,51%)
Kazimierz Czapliński
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
29
(20,42%)
Okręg 3
Szczaniec ul.: Dworcowa, Klonowa, Akacjowa, Wierzbowa, Parkowa, Spacerowa, Herbowa nr: 1, 2, 3, 4A, 4B, 4C, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 19A, 19B, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 32, 34, Jana Kochanowskiego nr: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24A, 24B
Pokaż więcej
Józef Mirosław Wencel
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LOKALNI DLA GMINY
85
(55,19%)
Robert Józef Włochal
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
69
(44,81%)
Okręg 4
Szczaniec ul.: Leśna, Sportowa, Konwaliowa, kwiatowa, Słoneczna, Azaliowa, Lipowa nr: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 25, 27, 29, 31, 33, 34
Pokaż więcej
Maciej Derda
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LOKALNI DLA GMINY
58
(37,42%)
Piotr Paweł Ambroży
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
67
(43,23%)
Dariusz Tomasz Nowicki
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
30
(19,35%)
Okręg 5
Szczaniec ul.: Lipowa nr: 24A, 24B, 26, 28A, 28B, 30A, 30B, 32A, 32B, 32C, 32D, 32E
Pokaż więcej
Emilia Mariola Filipowicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LOKALNI DLA GMINY
56
(44,09%)
Kazimierz Sołtysik
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
29
(22,83%)
Paweł Michał Twardowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYSZŁOŚĆ
42
(33,07%)
Okręg 6
Agnieszka Maria Zagdańska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LOKALNI DLA GMINY
72
(68,57%)
Rafał Paweł Jasiński
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
33
(31,43%)
Okręg 7
Dąbrówka Mała
Pokaż więcej
Piotr Robert Kłosiak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LOKALNI DLA GMINY
41
(31,06%)
Marek Marcin Tworkowski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
91
(68,94%)
Okręg 8
Osada Nowe Karcze, Wilenko
Pokaż więcej
Zbigniew Stanisław Strutyński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LOKALNI DLA GMINY
21
(26,92%)
Janusz Józef Błażków
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
48
(61,54%)
Edward Stanisław Czapliński
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
9
(11,54%)
Okręg 9
Myszęcin od nr 1 do nr 47
Pokaż więcej
Tadeusz Andrzej Najdek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LOKALNI DLA GMINY
28
(27,45%)
Ryszard Janusz Dziewa
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
6
(5,88%)
Anna Maria Wróblewska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
30
(29,41%)
Przemysław Stanisław Gordzelewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW OSP MYSZĘCIN "DZIAŁAMY WSPÓLNIE"
38
(37,25%)
Okręg 10
Myszęcin od nr 47Am. 1 do końca (83)
Pokaż więcej
Lesław Gordzelewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LOKALNI DLA GMINY
28
(20,59%)
Andrzej Kazimierz Karwacki
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
19
(13,97%)
Michalina Agata Karcz
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
32
(23,53%)
Iwona Ewa Kalina
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW OSP MYSZĘCIN "DZIAŁAMY WSPÓLNIE"
39
(28,68%)
Jan Kowalski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYSZŁOŚĆ
25
(10,50%)
Okręg 11
Wolimirzyce, Kiełcze
Pokaż więcej
Halina Jawna-Nowaczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LOKALNI DLA GMINY
33
(25,78%)
Oskar Piotr Dmytryszyn
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
76
(59,38%)
Robert Krzysztof Nowaczyk
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
19
(14,84%)
Okręg 12
Regina Lidia Modrzyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LOKALNI DLA GMINY
26
(28,89%)
Maciej Staszewski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
28
(31,11%)
Krystyna Irena Paszkiewicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYSZŁOŚĆ
36
(40,00%)
Okręg 13
Smardzewo od nr 1 do nr 32A
Pokaż więcej
Wiesława Małgorzata Sieńkowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LOKALNI DLA GMINY
29
(22,83%)
Adam Panasiuk
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
67
(52,76%)
Jarosław Brzozowski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
31
(24,41%)
Okręg 14
Smardzewo od nr 33 do końca (98)
Pokaż więcej
Krystyna Kamińska-Dżumaga
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LOKALNI DLA GMINY
66
(50,77%)
Mateusz Jelinek
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
64
(49,23%)
Okręg 15
Brudzewo, Koźminek
Pokaż więcej
Dorota Katarzyna Stychańska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LOKALNI DLA GMINY
31
(32,29%)
Regina Wojtek
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
65
(67,71%)