Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
MIASTO KĘPNO, ULICE: Antoniego Serbeńskiego, Artura Grottgera, Berwińskiego, Bractwa Kurkowego, Chopina, Dąbrowskiego, Gimnazjalna, Rotmistrza Witolda Pileckiego, Henryka Wieniawskiego, Hipolita Młynarza, Jacka Malczewskiego, Jesienna, Józefa Chełmońskiego, Kardynała Stefana Wyszyńskiego, Karłowicza, Karola Kurpińskiego, Kazimierza Wiłkomirskiego, Kościelna, Kościuszki, ks. Jerzego Popiełuszki, Ks. Mariana Magnuszewskiego, Ks. Piotra Wawrzyniaka, Leona Wyczółkowskiego, Letnia, Lipcowa, Marszałka Józefa Piłsudskiego, Moniuszki, Nowowiejskiego, o. Józefa Marii Bocheńskiego, Obrońców Pokoju, Ogrodowa, Osiedle Kopa, Osiedle 700 - lecia, Paderewskiego, Parkowa, 1 - go Maja, Piotra Potworowskiego, Pogodna, Powstańców Wielkopolskich, Sienkiewicza, Sikorskiego, Skośna, Słoneczna, Spółdzielcza, Stanisława Wyspiańskiego, Szpitalna, Szymanowskiego, Tadeusza Sygietyńskiego, Tęczowa, Topolowa, 3 - go Maja, Wacława Kokocińskiego, Wiatrakowa, Wincentego Schmidt'a, Wiosenna, Witkacego, Wiosny Ludów, Witolda Lutosławskiego, Witolda Małcużyńskiego, Władysława Turowskiego, Wrocławska, Wojciecha Kossaka, Wojska Polskiego, Wolności, Zielona.
Pokaż więcej
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
1
Marcin Stanisław Tyc
429
(12,69%)
-
5
Marek Wojciech Paprocki
16
(0,47%)
-
4
Iwona Królikowska
57
(1,69%)
-
2
Małgorzata Frala
111
(3,28%)
-
3
Adam Józef Heising
51
(1,51%)
-
7
Iwona Katarzyna Hendrys
32
(0,95%)
-
6
Tomasz Andrzej Lebek
29
(0,86%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE 2018
-
7
Rafał Czesław Kłodnicki
19
(0,56%)
-
3
Lidia Agnieszka Krowiarz
135
(3,99%)
-
4
Grzegorz Albert Leks
56
(1,66%)
-
8
Ewa Martyna Sip
26
(0,77%)
-
5
Ewelina Anna Stasik-Makowska
22
(0,65%)
-
2
Alicja Irena Młot
215
(6,36%)
-
1
Andrzej Józef Stachowiak
273
(8,07%)
-
6
Tadeusz Jacek Belka
13
(0,38%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „FORUM SPOŁECZNO-GOSPODARCZE W KĘPNIE”
-
1
Beata Anna Szalek
58
(1,72%)
-
2
Grzegorz Arkadiusz Mikołowski
119
(3,52%)
-
3
Irena Maria Żłobińska
52
(1,54%)
-
4
Zbigniew Pindor
91
(2,69%)
-
5
Tomasz Jan Nawrocki
28
(0,83%)
-
6
Dominika Marta Rebelska
39
(1,15%)
-
7
Zbigniew Franciszek Pustkowski
22
(0,65%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNY SAMORZĄD DLA MIASTA I GMINY KĘPNO
-
2
Ewa Monika Jurkiewicz
50
(1,48%)
-
4
Seweryna Anna Klein
18
(0,53%)
-
1
Adam Poziemski
141
(4,17%)
-
3
Mirosław Grygier
115
(3,40%)
-
5
Anna Maria Świtoń
14
(0,41%)
-
6
Gracjan Tomasz Stempniak
24
(0,71%)
-
8
Robert Piotr Tarnawski
11
(0,33%)
-
7
Luiza Rita Woch
41
(1,21%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
2
Łukasz Daniel Mąka
30
(0,89%)
-
3
Teresa Jadwiga Kowalczyk
34
(1,01%)
-
4
Jakub Marek Jurowicz
71
(2,10%)
-
1
Ilona Bronisława Tyra
25
(0,74%)
-
5
Magdalena Beata Jagielska
11
(0,33%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ SAMORZĄD DLA MIESZKAŃCÓW
-
2
Anna Genowefa Feja
42
(1,24%)
-
8
Justyna Anna Holka
41
(1,21%)
-
7
Ireneusz Marek Turek
3
(0,09%)
-
1
Ireneusz Marcin Czechlowski
98
(2,90%)
-
3
Maciej Andrzej Grygier
16
(0,47%)
-
6
Magdalena Weronika Poziemska
23
(0,68%)
-
4
Krzysztof Ciepliński
55
(1,63%)
-
5
Krzysztof Humelt
10
(0,30%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
1
Paweł Michał Jański
252
(7,45%)
-
8
Albert Adam Kozan
18
(0,53%)
-
4
Patrycja Maria Pieniężna
59
(1,75%)
-
5
Ryszard Hibszer
45
(1,33%)
-
7
Bożena Maria Tarnawska
12
(0,35%)
-
6
Jan Sobczak
95
(2,81%)
-
2
Andrzej Teofil Wnuk
67
(1,98%)
-
3
Bożena Maria Lubojańska
67
(1,98%)
Okręg 2
MIASTO KĘPNO, ULICE: Aleja Ludwika Zamenhofa, Aleje Marcinkowskiego, Aleksandra Fredry, Akacjowa, Armii Krajowej, Armii Poznań, Boczna, Bohaterów Września, Bolesława Prusa, Broniewskiego, Cedrowa, Cicha, Cichy Zaułek, Długa, Donata Wyderkowskiego, Dworcowa, Elizy Orzeszkowej, Estkowskiego, gen. Stanisława Thiela, gen. Władysława Andersa, Grabowska, Graniczna, Grobla, Ignacego Krasickiego, Jaśminowa, Jaworowa, Kilińskiego, Kombatantów, Kraszewskiego, Kręta, Krótka, Kwiatowa, Lenino, Lipowa, Łazienkowa, Łąkowa, Mickiewicza, Młyńska, Monte Cassino, Nowa, Ofiar Torzeńca i Wyszanowa, Osiedle Odrodzenia, Osińska, Plac Księdza Nowackiego, Pocztowa, Polna, Poniatowskiego, Poznańska, PPS-u, Przemysłowa, Rabina Malbima, Radosna, Ratuszowa, Ruchu Oporu, Rynek, Rzeźnicka, Sieroca, Skryta, Słodowa, Solidarności, Spacerowa, Spokojna, Sportowa, Stara, Staszica, Strumykowa, Szkolna, Targowa, Towarowa, Tysiąclecia, Warszawska, Wesoła, Wieluńska, Władysława Reymonta, Wodna, Zacisze, Zachodnia, Zamkowa, Zwycięstwa oraz Sołectwo Osiny: Biały Młyn, Dziekania, Zosin.
Pokaż więcej
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
2
Jakub Mateusz Grabowski
129
(3,86%)
-
3
Danuta Maria Bednarek
27
(0,81%)
-
8
Edward Zawadzki
16
(0,48%)
-
5
Maria Adamek
41
(1,23%)
-
4
Przemysław Janus
64
(1,92%)
-
1
Mirosław Józef Różewski
185
(5,54%)
-
7
Jadwiga Kazimiera Miesiąc
15
(0,45%)
-
6
Jerzy Adam Subalski
35
(1,05%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE 2018
-
1
Piotr Paweł Psikus
374
(11,20%)
-
2
Irena Maria Sadek
88
(2,63%)
-
3
Tomasz Artur Solecki
155
(4,64%)
-
4
Maria Witek
62
(1,86%)
-
9
Józef Wojciech Sosnowski
15
(0,45%)
-
7
Katarzyna Małgorzata Leśniarek
11
(0,33%)
-
5
Stanisław Niełacny
50
(1,50%)
-
6
Estera Anna Nowacka
8
(0,24%)
-
8
Dorota Katarzyna Kłodnicka
59
(1,77%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „FORUM SPOŁECZNO-GOSPODARCZE W KĘPNIE”
-
2
Zygmunt Stanisław Nowacki
43
(1,29%)
-
1
Marta Magdalena Dąbrowska-Sołtysik
102
(3,05%)
-
3
Wiesław Marian Walas
109
(3,26%)
-
8
Marian Paweł Grossek
10
(0,30%)
-
7
Cyryla Mariola Schudy
6
(0,18%)
-
5
Zenon Wincenty Biczysko
38
(1,14%)
-
4
Katarzyna Chałupka
22
(0,66%)
-
6
Wiesława Maria Kubica
23
(0,69%)
-
9
Łukasz Trojak
43
(1,29%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNY SAMORZĄD DLA MIASTA I GMINY KĘPNO
-
7
Dorota Fabisiak
29
(0,87%)
-
8
Paulina Teresa Zięba
15
(0,45%)
-
9
Przemysław Zimoch
42
(1,26%)
-
6
Paweł Tomasz Spychalski
17
(0,51%)
-
2
Karol Paweł Szubert
50
(1,50%)
-
3
Katarzyna Magdalena Bentkowska
34
(1,02%)
-
1
Szymon Szczęsny
224
(6,71%)
-
5
Katarzyna Urbańska
34
(1,02%)
-
4
Jacek Piotr Samulski
70
(2,10%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
6
Hubert Górecki
25
(0,75%)
-
4
Marian Czesław Kulik
23
(0,69%)
-
3
Alina Małgorzata Tymczewska
11
(0,33%)
-
1
Jan Paweł Dobroś
119
(3,56%)
-
2
Krzysztof Stanisław Fiołka
105
(3,14%)
-
7
Renata Anna Witak
17
(0,51%)
-
5
Grażyna Małgorzata Kałus
10
(0,30%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ SAMORZĄD DLA MIESZKAŃCÓW
-
2
Przemysław Sebastian Jędrysiak
20
(0,60%)
-
6
Mateusz Jacek Zięba
6
(0,18%)
-
8
Jan Szefner
6
(0,18%)
-
3
Irena Wodnik
75
(2,25%)
-
1
Anna Natalia Wojtaszek
140
(4,19%)
-
4
Zbigniew Marek Cierpik
14
(0,42%)
-
5
Roman Józef Pustkowski
6
(0,18%)
-
9
Henryka Anastazja Mateja
19
(0,57%)
-
7
Renata Teresa Gola
24
(0,72%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
4
Wiesław Stanisław Janicki
47
(1,41%)
-
2
Ewa Teresa Czekała
55
(1,65%)
-
3
Wiesław Tadeusz Wencel
163
(4,88%)
-
1
Danuta Zofia Kupczyk
130
(3,89%)
-
8
Zbigniew Lepka
28
(0,84%)
-
5
Weronika Teresa Ochnio
16
(0,48%)
-
6
Kazimierz Jerzy Cebula
29
(0,87%)
-
7
Sebastian Piotr Laskowski
7
(0,21%)
Okręg 3
SOŁECTWA: Borek Mielęcki, Domanin, Kierzenko, Kierzno, Kliny, Krążkowy (Mianowice, Olendry), Mechnice, Mikorzyn, Myjomice, Olszowa, Ostrówiec, Przybyszów, Pustkowie Kierzeńskie, Rzetnia, Szklarka Mielęcka, Świba, OSIEDLE: Hanulin
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE 2018
-
7
Marek Adam Hurny
73
(1,70%)
-
1
Adam Idzi Tęsiorowski
501
(11,68%)
-
2
Piotr Paweł Baraniak
425
(9,91%)
-
4
Elżbieta Nowak
48
(1,02%)
-
3
Jan Franciszek Blabuś
114
(2,66%)
-
6
Regina Maria Janiak
81
(1,89%)
-
8
Maria Młynarczyk
41
(0,96%)
-
5
Remigiusz Józef Półkownik
107
(2,49%)
-
10
Eugeniusz Jarosław Szczot
27
(0,63%)
-
9
Barbara Elżbieta Sip
11
(0,26%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „FORUM SPOŁECZNO-GOSPODARCZE W KĘPNIE”
-
6
Ewa Wrzyszcz
188
(4,38%)
-
1
Sylwester Lewek
280
(6,53%)
-
3
Jarosław Marian Marciniak
29
(0,68%)
-
2
Jan Goj
163
(3,80%)
-
5
Monika Katarzyna Maciejewska
40
(0,93%)
-
4
Zofia Józefa Poprawa
18
(0,42%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNY SAMORZĄD DLA MIASTA I GMINY KĘPNO
-
7
Urszula Alina Schulz
39
(0,91%)
-
3
Danuta Barbara Pastok
218
(5,08%)
-
2
Maciej Franciszek Baciński
238
(5,55%)
-
9
Barbara Szczepaniak
18
(0,42%)
-
4
Daniel Nowak
202
(4,71%)
-
5
Monika Pachołek
44
(1,03%)
-
1
Eugeniusz Stanisław Przybył
363
(8,46%)
-
6
Kamil Pyzałka
26
(0,61%)
-
8
Mateusz Szczęsny
46
(1,07%)
-
10
Bogdan Czechlowski
42
(0,98%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ SAMORZĄD DLA MIESZKAŃCÓW
-
6
Maciej Piotr Kucharzak
19
(0,44%)
-
3
Maciej Peliński
86
(2,00%)
-
10
Violetta Maria Wiśna
0
(0%)
-
5
Barbara Walczak
20
(0,47%)
-
1
Bernadeta Teresa Hełka
152
(3,54%)
-
8
Aleksandra Lidia Matysik
48
(1,12%)
-
9
Arkadiusz Szczęsny
37
(0,86%)
-
7
Marek Morawiak
13
(0,30%)
-
2
Marta Kruszewska
14
(0,33%)
-
4
Ilona Wiesława Wieczorek
62
(1,45%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
8
Przemysław Marcin Trąpczyński
54
(1,26%)
-
7
Teresa Anna Kurant
9
(0,21%)
-
4
Krystian Jan Mikołajczyk
40
(0,93%)
-
2
Radosław Józef Kurzaj
27
(0,63%)
-
3
Edyta Wioletta Wencel
62
(1,45%)
-
1
Karol Józef Kozan
175
(4,08%)
-
6
Paulina Nowakowska
22
(0,51%)
-
5
Krystyna Anna Wróbel
21
(0,49%)